2752
2734
نه اجازه نده تو زمان اشتی ازش قول بگیر ک به خانوادت توهین نکنه ولی حتما بهش بگو ک از همه بیشتر دوسش ...

الان حس میکنم دیگ رابطه خانوادم و شوهرم مثل قبل نمیشه خجالت میکشم حتی برم خونشون خیلی پشیمونم ک گفتم چیشده

بهش محبتم میکنم بخدا بعدش ک ی چیزی ازش میخام عصبی میشه میگه دنبال مادیاتی منم میگم پس بزار برم سرکار ...

حتما تا درجا محبت میکنی یه چیزی میخوای یه مدت چه عیب داره محبت بدون خواسته داشتع باشی

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش محبتم میکنم بخدا بعدش ک ی چیزی ازش میخام عصبی میشه میگه دنبال مادیاتی منم میگم پس بزار برم سرکار ...

وای خدا تو داری منو عصبی میکنی چرا هر چی بدش میاد تو اصرار میکنی الان ما کلی ادمیم داریم میگیم اینطور بگو اونطور کن .چه عیب داره یه مدت از هز چی بدش میادتوام بدت بیاد بعد به مرور میفهمه ک اشتباه از اون بوده

حتما تا درجا محبت میکنی یه چیزی میخوای یه مدت چه عیب داره محبت بدون خواسته داشتع باشی

نمیدونم از این ب بعد رفتارمو عوض میکنم ببینم چی میشه ولی اصلا ازدلم درنمیاد این رفتارای امشبش تازه جلوی مامانمینا میگه دخترتون منو زد من خودمو کنترل کردم نزدمش

الان حس میکنم دیگ رابطه خانوادم و شوهرم مثل قبل نمیشه خجالت میکشم حتی برم خونشون خیلی پشیمونم ک گفتم ...

میشه عزیزم نگران نباش گذر زمان همه چی را درست میکنه یکم زمان بده بهشون البته خوب شدن روابط هم بازم به رفتار خودت بستگی داره

نمیدونم از این ب بعد رفتارمو عوض میکنم ببینم چی میشه ولی اصلا ازدلم درنمیاد این رفتارای امشبش تازه ج ...

راست میگه چه معنی داره زن مرد رو بزنه بخدا منی ک دارم با تو حرف میزنم انقدر سر هیچ و پوچ کتک خوردم خوبه تو حتی زدیش اما دستش روت بلند نشده افرین بهش

نمیدونم از این ب بعد رفتارمو عوض میکنم ببینم چی میشه ولی اصلا ازدلم درنمیاد این رفتارای امشبش تازه ج ...

عزیزم برای اینستا هم خیلی حساسیت نداشته باش مردا اولش همینطورن منم تازه ازدواج کرده بودم همسرم یکم محدودم میکرد بعد که یه مدت گذشت بیشتر همو شناختیم دید نه انگار جایی خبری نیست الان انقدر بهم اعتماد داره سمت گوشیم هم نمیره

حیفم میاد ک سر الکی زندگیتون خراب بشه الان شاید بدت از من بیاد بگی این چه چرت و پرتی میگه اما بعدا به حرفای من میرسی 

2706