2737
2734
عنوان

نظرتون رو خواهشا بگین بنظرتون پسر خوب و منطقی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 27 پست
باید بسنجیش و باهاش بیرون بری ببینی چطور رفتار میکنه اگه خیلی وارد بود توی رفتار با خانوما بدون که ی ...

چطور میشه فهمید تو رفتار با خانم ها وارده؟ 

باید و نباید هایی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطور میشه فهمید تو رفتار با خانم ها وارده؟  باید و نباید هایی داره؟

دیگه تابلوعه تو اداب معاشرت با خانوما وارد باشه لحن حرف زدنش نوع نگاه کردنش اینکه خیره میشه به چشمات یا نه کنارش راه بری بلده چطور همراهت راه بره کافه ای جایی بری بلده چجوری رتهنماییت کنه که بشینی و ...

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
خوب همون شیوه اعتراف گیری و مچ گیریش چطور بود

تو گوشسش پیاماشونو دید قبلشم پسره خودش اعتراف خواست بکنه و کرد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

یه چیزی بگم بهت 

کسی ک زیادی تو یه موضوعی رفتار غلیظ نشون بده و از خودش تعریف کنه یه جای کارش میلنگه مواظب رفتارای غلیظ باش 

باهاش وقت بگذرون تا بشناسیش

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
دیگه تابلوعه تو اداب معاشرت با خانوما وارد باشه لحن حرف زدنش نوع نگاه کردنش اینکه خیره میشه به چشمات ...

خب اینارو منم بلد نیستم🤣

فرض این که پاستوریزه باشه . یادمیگیرن خب

2740

با حرف زدن که نمیشه کسی رو شناخت ......هیشکی بدی هاش جار نمیزنه ......باید برا شناختش وقت بزاری و دقیق باشی .....رفتارش با خانم های دورو برت چه شکلیه .......اگه همکار خانم داره باید یه جوری ازشون پرس و جو کنی ......به نظرم یا داره اغراق میکنه یا خیلی پاستوریزه ست .........

آنچه زمان درستش میکند خراش است ......زخم چیز دیگریست 
پاستوزیزه باشه خوب نیست؟

شاید نباید گفت پاستوریزه .....ممکنه به خاطر اعتماد به نفس پایین نتونسته ایجاد رابطه کنه ....یا بلد نیست ابراز محبت کنه ......نمیشه راحت قضاوت کرد ......ولی خوب پاستوریزه بودن هم خدایی تو.این دوره زمونه واقعا خوب نیست ....تو این زمونه باید تو.همه چیز یه سر رشته ای داشته باشی 

شاید نباید گفت پاستوریزه .....ممکنه به خاطر اعتماد به نفس پایین نتونسته ایجاد رابطه کنه ....یا بلد ن ...

نه اعتماد بنفس خوبی داره و خیلی خوب صحبت میکنه

یادم رفت بگم که مذهبی هستش

بنظرم ارتباط نگرفتنش با دختر دلایل مذهبی هم داره

نه اعتماد بنفس خوبی داره و خیلی خوب صحبت میکنه یادم رفت بگم که مذهبی هستش بنظرم ارتباط نگرفتنش با ...

خوب اگه از اول میگفتی مذهبیه میگفتم گیر مذهبی داره دختر خوب ......ولی خوب بازم مواظب باش که متعصب بد نباشه بعضی از آقایون مذهبی خشک و متعصبن وو ممکنه که به مشکل بخوری