2733
2739
عنوان

حس شیشمم

160 بازدید | 48 پست

سوالتون رو بپرسید شاید جوا دادم😂🩷

فلا با رنگ لباس شروع بکنید

حس شیشمی هم اومد راجب من حدس بزنه رابطم چی میشه و ازدواج میکنیم؟!

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

R ازم خوشش میاد یا نه؟چرا جدیدا کم پیداست؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
رنگ لباسم بوگو و اینکه حسش بهم چیه

نقره ای یا زرد

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
این ماه باردارم؟اگ ن کی میشم

نمیدونم فقط می‌دونم پسره 

در مورد من هر چی به ذهنت میاد بگو 

امتحانی چیزی داری در اینده؟حوزه ای جایی ؟کلاسی چیزی میری

در مورد من هر چی به ذهنت میاد بگو 

به ظاهر ساکتی‌و ارومی ولی ازدرون نه

زیاد اهل درددل کردنیستی

زود اعتماد نمیکنی معنی میترسی

یکی رو دوست داری 

درست گفتم؟؟

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2706