2752
2734
عنوان

خواهرم زنگ زد خواستگارم ازم بد گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 73 پست
تاپیکای قبلیشم ببین چطور جواب داده فک کنم خودش مشکل داره تاخواهرش    

خودش مشکل نداره . خواهرش و امثال شما ک چیزی از درد توسط خانواده نمیدونین مشکلات براش ب وجود اوردین 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

خودش مشکل نداره . خواهرش و امثال شما ک چیزی از درد توسط خانواده نمیدونین مشکلات براش ب وجود اوردین

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بشین و ببین اه یتیم میگیره صبر خدا هم زیاد برو مواظب باش تو خواب امشب ننه بابات نمیرن چون از ت ...

از کجا معلوم خواهرت نیست...

2731
عزیزم مادرتون در قید حیات هستن؟ فامیلی کسی  ندارین بزرگتری کنن واسطه بشن ؟ فقط کم نیار خدا باها ...

نه عزیزم مادرم بچگی فوت شد فامیلم همه سرشون به زندگی خودشونه تره برای من خرد نمیکنن 

اگه میتونی شاهد ببری دادگاه یا مدرکی داری ثابت کنی که خواهرت و شوهرش بهت تهمت زدن و ابروتو بردی، برای این مورد هم برو ازشون شکایت کن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

[QUOTE=338950167]خونه زندگیمونو بالا کشیدن من ازشون شکایت کردم میخوان اینجوری جلومو بگیرن همش تهدیدم میکنن 

اصلا چرا گفتید خواستگار دارید؟ شما که دعوا دارید باهم چرا اومدن مراسم

ارثمو بالا کشیدن گفتن اوارت میکنیمو ... منم شکایت کردم ازشون میخوان اذیتم کنن خونه زندگیو پس نگیرم&n ...

اخه چطوری میتونن بالا بکشن ن بیسوادید ن ببخشید مشکل ذهنی جسمی دارید خب انحصار وراثت کنید قانون حقتونو میده نمیتونن کاری کنن

متاسفم برات . ک وقتی هیچی نمیدونی همه چی میگی 

برا خودت متاسفم باش چشاتو باز کن ببین بم چی گفته بعد حرف بزن چندروزه هم هی داره منو نفرین می‌کنه میگه داغ عزیز ببینی 

کله مریضه عقب موندس یکم تو تاپیکاش بگردی میبینی روانیه و بستری لازم

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
برا خودت متاسفم باش چشاتو باز کن ببین بم چی گفته بعد حرف بزن چندروزه هم هی داره منو نفرین می‌کنه میگ ...

خب توعم بیخود قضاوت کردی اونم گفته ب سرت بیاد ک درک کنی 

ناراحت بوده حق هم داشته 

راستم گفته ازین لحاظ که وقتی یکی درد و دل میکنه داشته هاتو ب رخ نکشی 

ک منم خوبم و جونم در میده واسه خواهرام... 

باید همدردی کنی 

البته باید هم نیستا سکوت کن لااقل 

ولی در کل تو که ادعات میشه این روانیه و تو سالمی 

خدمتت عرض کنم روانیا اختیاری از خودشون ندارن پس باید بگذری