2733
2739

سلامم . در جلسات خواستگاری برای  آشنایی با پسری هستم .  امروز  به من گفت : هیچ وقت  دوست دختری نداشتم که باهاش روابط عاطفی داشته باشم . دانشجو که بودم با دخترا مثل دوست های پسرم رفتار میکردم و خیلی  معمولی باهاشون دوست بودم و بیشتر صحبت هام درسی بوده

و گفتش که هیچ وقت دستم به دختری نخورده .

روش ازدواجم رو سنتی انتخاب کردم که اول بتونم با عقلم تصمیم بگیرم برای انتخاب همسر و بعد عاشقش بشم و اعتقاد داره این عشق میتونه پایدار تر باشه

میگفت پسری که عادت به این بکنه که هر ماه دوست دختر عوض بکنه اون پسر ممکنه بعد از ازدواج هم این عادت رو کنار نزاره چون براش کاملا عادی هس.  محبت و عشقم رو برای هیچ دختری نزاشتم که هیچ تعهدی و مسئولیتی تو زندگی نسبت به من نداره چون  اعتقاد دارم انسان یه بار  یه بار به طور  قوی عاشق میشه پس چه بهتر که عاشق همسرم بشم

این ها همش حرف پسره بود 👆👆👆

چقدر  از حرفاش رو قبول دارین؟؟ 

بنظرتون ادم احساسی هست؟؟ 

به دوستم گفتم این حرفاش رو دوستم گفتش که پاستویزه هست .  

شما دوست داشتین شخصیت  همسرتون  اینجور بود؟

راضی هستین ازش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خوشم اومد

البته همه چیز رو در نظر بگیر

به نظر دیدگاه های خوبی داره.

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2742

دو تا حالت داره یا خیلی پاستوریزه ست یا خیلی بی عرضه و نتونسته با کسی ارتباط بگیره

معمولا این افراد خیلی تو روابط با خانوما بد عمل میکنن و خانوم باید کلی وقت بذاره که بهشون یاد بده چجوری رفتار کنن و صبر ایوب میخواد

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2738

خوشم اومد از شخصیتش من اینجوری میپسندم 👍🏻 اگه توهم اهل ازدواجی و عقایدت مثل اینه بهش فکرکن وادامه بده وگرنه بیخال شو

ببین واقعا حرفاس درست باشه نه دروغ و شعار تحقیق کن دربارش فیلم بازی نکنه ولی اگر راست میگه موافقم باحرفاش کاملا

مواظب باش حرفاش شعاز نباشه یکی عین این اومد خواستگاری دوستم میگفت من دوس دختر نداشتم بعدش معلوم شد رابطه ام داشته

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
خیلی ریلسک و با اعتماد بنفس حرف میزنه

باید بسنجیش و باهاش بیرون بری ببینی چطور رفتار میکنه اگه خیلی وارد بود توی رفتار با خانوما بدون که یه دروغگوی قهاره یه توصیه کلی هم بکنم بهتون حالا با هر کیسی قبل از عقد 6 ماه در ارتباط و رفت و امد هم با خودش هم خانوادش باشین

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
2706