2733
2734
عنوان

خانوما تو جواب معلم دخترم چی بزارم لطفا منطقی جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 108 پست
مگر معلم بچه اس؟ یعنی روانش مشکل داره؟ بچه هارو قاطی بحث بزرگترها میکنه؟ اگر اینطوره که واقعا احتی ...

نه اینکه مستقیم و واضح این کارو بکنه اما نامحسوس چرا. اگه قراره کسی چهارتا بچه رو نگه داره که مامان سه تاشون رو دوست داره مامان یکی رو نه، ناخوداگاه رفتارش با اون سه تا بهتره. این نظر منه. دلیلی نداره نظر من با شما یکی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا چند بار به خودش گفتیم ولی گفته طبق بودجه بندی

خب با چند تا کلاس اولیه دیگه مقایسه کنید ببینید خیلی حلو هستن یا نه ولی اینکه معلم آ رو درس بده یکم کوتاه روض وایسه و بعد بره حرف بعد طبیعیه بچه ها به مرور توی حرفای دیگه اموزش حرف قبلیشون هم تکمیل میشه و این حرفشون درسته 

2731
نه اینکه مستقیم و واضح این کارو بکنه اما نامحسوس چرا. اگه قراره کسی چهارتا بچه رو نگه داره که مامان ...

پس بهتره در اینصورت هم به روانشناس مراجعه کنه و هم دوباره اموزش ببینه

اگر اینطور شخصی باشه متاسفانه ارتباط با کودکان و نوع رفتار و آموزش رو نمیدونه و سطح تحصیلات و دیدگاهی که به معلم هست کاملا تضاد داره و با این رفتار به دانش اموز رفتار جالبی رو یاد نمیده

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

دخترمنم اولش خیلی مشکل داشت چندتاصدا که یاد گرفت قاطی کرد به معلمش که گفتم گفت اشکال نداره طبیعی بریم جلو درس میشه. الان خیلی خوب شده صدای جدید که یاد میگیره با صداکشی راحت مینویسه وقاطی دیگه نمیکنه البته من زیاد روانخوانی باهاش کارمیکنم باید کلمه زیاد به گوشش برسه 

2740
بله همین طوره. البته من متوسطه دوم هستم با یه رشته سخت و سنگین

بله خانواده ام فرهنگی هستند و کاملا به سختی کارتون آگاهم 

موفق باشید

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
پس بهتره در اینصورت هم به روانشناس مراجعه کنه و هم دوباره اموزش ببینه اگر اینطور شخصی باشه متاسفانه ...

شما میتونی تا فردا راجع به این معلم و رفتارش نظر بدی اما من به عینه این رفتار ها رو‌هم توی ایران و هم خارج از ایران دیدم. هیچ وقت سلامت روح و روان و شادی بچم رو فدای دعوا با معلم یا مربیش نمیکنم. اگه دیدم مربیش ادم نیست و واقعا مشکل داره و بچم داره اسیب میبینه از نطر اموزشی یا مراقبتی، حرفم رو میزنم و بعدش هم بلافاصله بچم رو جا به جاش میکنم. نمیذارم زیر دست اون‌معلم بمونه. دقیقا کاری که راجع به مربی مهدش کردم.‌ این تز منه. شما میتونی نظر متفاوتی داشته باشی😊

شما میتونی تا فردا راجع به این معلم و رفتارش نظر بدی اما من به عینه این رفتار ها رو‌هم توی ایران و ه ...

همینطور شما☺

والاااااا😂😂 انقد حال میده طرف دوساعت تایپ کرده داره حرص میخوره تو ی اوکی میفرسی😎😅

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2706