2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی هرجا رفتی جیغ کشیدی  🤣🤣

اون وقت یعنی زیاد شدند🤣🤣

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
2731

باید سم هر دو هفته تمدید کنی تا وقتی که بچه هاشم نبینی 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
سم کامن. تارو مار. پودر سم

اقا این سما بدردنمیخورن ماهم خونمون سوسک داشت یه رفتیم عطاری یه پماد داد گفت از این پماد به اندازه یه عدس جاهایی که میدونین سوسک داره بزنین زدیم از اون موقع ماشالله سوسکا گم وگورشدن

خب که چی....چیزی ندارم برا گفتن😇
سم کامن. تارو مار. پودر سم

منم کامن استفاده کردم 

تارومار

یه سمم خریدم همون ک پودر و همراهش یه مایع باید با آب قاطیش کنیم امشب بریزیم تو فاضلاب

چند روزه ریز دیدیم اونم زیر سینک آب داده بود یهو دیدیم سوسک ریز اونم یکی تو آشپزخونه حالا دو روزه ندیدیم 

چه سمی

هر سمی بیشتر کامن و خمیری 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706