2726

سلام وعرض ادب،سو تفاهم نشده توجلسه مطرح کردین به خانم مدیر توضیح دادم اونم ویس فرستاد که کار میکنه باز شما برگشتین همون حرفو زدین.از اول مدرسه گفتن نه شما بیشتراولیا داره سریع میره توضیح دادم گفتم یکماهم بگی آآآ فایده نداره باید طبق برنامه پیش بریم تا د رو بخونن توش بازم آ   میاد .الان طبق بودجه بندی بایددو درس جلوبودیم که دارم ملاحظه ی چن نفرو میکنم بعدالان گیردادین 20و...نخوندن آیا من صفحه ای از کتاب راجا انداختم؟بعد رفتم سراغه اون صفحه؟طبق کتاب میریم.یه خواهش کردم من برای فرزندانتون کم نخواهم گذاشت پیشرفت اونا هست که توانایی منو نشون میده کاری با تدریس نداشته باشین.ازاون دست معلمهایی هم نیستم که زبون بازی بیش از اندازه بکنم تا اولیا را تو رو دروایسی قرار بدم ومتوجه ضعف وکم کاری ام نشن چون نه کم کارم نه ضعف دارم باوجدان وجدی .الان مثلا جدول شگفت انگیزو از روز اول توضیح می دم با کاغذ رنگی از جدول 4تایی تاالان که شده 9×9.تو جلسه همه شروع کردن به انتقاد بابا من نمردم که 24 ساعته آنلاینم هر مشکلی داشتین به خودم بگین انگار جلسه میذارن میگن فلانی متهمه شکایتی دارین بگین ثبت بشه.شما از روش ورفتار و...من شکایتی دارین به خودم بگین تنده ،سریع میگه،خصوصی بزارم نذاشت و....خلاصه ی کلام اگه فرزند کسی با آموزش من یاد نگیره یا مادرش 6 ساعت بعد ازمن براش وقت بزاره یقین مشکل داره.اینو برا شما ننوشتم برای تک تک اولیایی نوشتم که به این نتیجه تا حالا نرسیدن که مشکل را باید رودرو گفت نه پشت سر.شماهم اگه یه موردی اخلاقی را نه آموزشی را 100بار بیشتر متذکر میشدین اهمیت نمیدادن بله تند نه خشن میشدین.حرف آخر:من ازتدریس کم نمیزارم علاقه ای هم به بزن وبکوبه مهدکودک ندارم هدفم یادگیری بچه هاست بچه هایی زرنگ در درس متفکر پویا بااخلاق باادب ودرستکارومتین.الحمدالله الان همه توگوشیشون توتلویزیون و...محیط باآهنگ وترانه دارن نترسین تو یه ساعت آهنگ نشنون دپرس نمیشن .من زمان کم میارم نیازی نمی بینم با آهنگ وقتمو تلف یا پر کنم .تک تک اولیا وبچه ها برام عزیزن واگرم کاری میکنم مثبته وظیفه ام است منتی نیست.معلم دو ساعت موظفه تو شاد آنلاین باشه تو همون 2 ساعت تکالیفو چک کنه نه 24 ساعت .صاف وصادق باشین کسی قاضی نیست مواظب رفتارامون باشیم چون آخرین قاضیمون خودش شاهد خواهد بود .سربلند وپیروزوباخدا باشین🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خفاش شب کوتاه کن خواهر

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

توروخدا اینقد گیر ندین به معلمای بنده خدا

خوب شد فهمیدین سرو کله زدن با بچه هاتون چقد حوصله سربره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بهشون بگو معلم کلاس اول باید بچه ها رو جذب کنه ب درس

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2706