2733
2739
اگه بی غیرت نبود که پسرمردم شکم وامونده ی دخترشو سیرنمیکرد و واسش لباس و کیف و کفش نمیگرفت

عزيزم داداشت به اختيار خودش اين كارارو كرده مگه مجبور بوده؟ پول زير دستش زياد بوده خرج دوست دختر بازيش ميكرده. خداروشكر دختره عروستون نشد با اين اخلاق شما🙄

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم دوستش داشت یا نه مشکل من با اون تیکه حرفتون که میگید حتما دختره یه چیزی داده ما باید پشت هم ...

ببین گلم پسرآ بی دلیل واسه دختری خرج گرون نمیکنن 

تنها درصورتی این اتفاق میوفته که دختر هم واسه پسر کادو های خوب خوب بخره  و پسر توقع دیگه ای نداشته باشه  

من خیلی خیلی این موارد رو بین دوستام دیدم  

واقعیت جامعه ست عزیزم، فقط خیلیا انکارش میکنن

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
2742
عزيزم داداشت به اختيار خودش اين كارارو كرده مگه مجبور بوده؟ پول زير دستش زياد بوده خرج دوست دختر باز ...

چه چیزا!!!!!

داداش من اگه میخواست با دوست دخترش ازدواج کنه الان حرمسرا داشت 

انقدر دختر ول بی صاحب ریخته که واسه یه وسیله کوچیک از همه چیزش بگذره 

اون دختره هم خیلی ول بود

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
داداشم واسه دوست دخترش یه گوشی آیفون گرفته بود با کلی مانتو ،شال،پوتین،کیف یه عالمه عروسک وقتی کات ...

چه پسره وحشی بوده .دوس دخترشو کتک زده ..چه بی فرهنگ

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
عزیزم کار برادر شماهم اشتباه بوده ...

منم کارشو تایید نمیکنم که با دخترها دوستی میکنه و وقتی به خواسته اش میرسه میره سراغ یکی دیگه 

از قدیم گفتن اگه دختر نخواد هیچ پسری جرات نمیکنه بهش دست بزنه

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2740
چه پسره وحشی بوده .دوس دخترشو کتک زده ..چه بی فرهنگ

حرف دهنتو بفهم 

با فرهنگ

لابد حقش بوده 

منم کارشو تایید نمیکنم که با دخترها دوستی میکنه و وقتی به خواسته اش میرسه میره سراغ یکی دیگه  ...

نه ابجی اینجوری که شما میگی هم نیست گاهی بعضی پسرا مخ زدنشون عالیه و دختر تحت فشار و مشکلات خانواده هست و پسر پناه میبره فکر میکنه خوشبختش میکنه ... امید میبنده دل میبنده در بعضی موارد هم بله همینجوری دوست میشه 

آیدا هستم  
نه ابجی اینجوری که شما میگی هم نیست گاهی بعضی پسرا مخ زدنشون عالیه و دختر تحت فشار و مشکلات خانواده ...

آره به خدا انگار دخترا رو جادو میکنه لعنتی داداشم خیلی جذابه پولدار و خوش قد وبالا و متاسفانه دل هرجایی داره

آره به خدا انگار دخترا رو جادو میکنه لعنتی داداشم خیلی جذابه پولدار و خوش قد وبالا و متاسفانه دل هرج ...

خواهری انشالله خداوند به راه درست هدایتش کنه برادرتو سرو سامون بگیره با یک نفر باشه بره دنبال ازدواج و ارامش داشته باشه زندگی ارومی بسازه ، اینکارا تاوان داره ... 

آیدا هستم  
خواهری انشالله خداوند به راه درست هدایتش کنه برادرتو سرو سامون بگیره با یک نفر باشه بره دنبال ازدواج ...

حق باشماست 

ولی باورت میشه منو مادر و خواهرم میترسیم بریم خواستگاری واسش 

میگم دختر مردم بدبخت میشه

2706