2737
2734
مگه کادو رو پس میگیرن

آره دیگه وقتی دختره هرز بپره بایدپس بده

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حتما معامله ای صورت گرفته دیگ  این به اون گوشی داده  اونم به این یه چیز دیگه&nb ...

نه عزیزم اگر همونی باشن که چند دقیقه پیش تاپیک زدن پسره دیگه خسته شده نمیخواد باشه با دختره همین 

حقیقته عزیزم  زمین بله فوق العاده گرده  هیچ پسري بی دلیل گوشی هدیه نمیده!  تنها در ...

اتفاقا یک دختری توی کلاسمون داشتیم خیلی دختر خوب و نجیبی بود جاش تو دل هممون بود دوست پسرش براش گوشی خرید و مطمئنم هیچ کاری نکرده و هیچی هم‌نخریده چون وضعیت مالیش مناسب نبود و الان همچنان با همون پسر و همچنان دوستش داریم

بعضی ها انقدر خوبن آدم فقط میخواد بهشون لطف کنه اصلا روش نمیشه ازشون درخواست نامناسب داشته باشه

2728
داداش توبیغیرت نیست که دختره رو زده😑

نه دیگه حقش بود

وقتی یه دخترحاضر بشه واسه لباس و کیف و کفش از همه چیزش بگذره 

پس بی لیاقته و حقشو گرفته

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2740
کجاس الان لامصب مرد زندگی بوده

خخخخخ الان تهرانه سر کاره .....فکرشم نکن چون خودم هنوز دوسش دارم اونم دوستم داره و البته بر نمیگرده 

آنچه زمان درستش میکند خراش است ......زخم چیز دیگریست 
اتفاقا یک دختری توی کلاسمون داشتیم خیلی دختر خوب و نجیبی بود جاش تو دل هممون بود دوست پسرش براش گوشی ...

پس پسره دلش واسه دختره سوخته بوده 

دختری که غرور داشته باشه 

دلیلی نمیبینه یه پسر بی دلیل براش کادوی چندین میلیونی بخره 

عزت نفس خودش رو حفظ میکنه و میره سرکار و واسه خودش میخره! 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
باباي دختره بي غيرته ولي داداش شما كه دختر مردمو كتك زده با غيرت😐😐😐

اگه بی غیرت نبود که پسرمردم شکم وامونده ی دخترشو سیرنمیکرد و واسش لباس و کیف و کفش نمیگرفت

پس پسره دلش واسه دختره سوخته بوده  دختری که غرور داشته باشه  دلیلی نمیبینه یه پسر بی دلی ...

نمیدونم دوستش داشت یا نه مشکل من با اون تیکه حرفتون که میگید حتما دختره یه چیزی داده

ما باید پشت همجنسمون باشیم

2706