2737
2739
خب حتما معامله ای صورت گرفته دیگ  این به اون گوشی داده  اونم به این یه چیز دیگه&nb ...

منطقیه😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حتما معامله ای صورت گرفته دیگ  این به اون گوشی داده  اونم به این یه چیز دیگه&nb ...

نمیشه انقدر زود تهمت زد

حواسمون به حرفامون باشه...

زمین خیلی گرده یه جا دقیقا مثل حرفای خودمون قضاوت میشیم

2731
دوست پسر من یه گوشی با گوشواره برام گرفت موقع جدایی هم یه تومن زد به حسابم گفت اگه هر وقت نیاز داشتی ...

الکی😒

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

داداشم واسه دوست دخترش یه گوشی آیفون گرفته بود با کلی مانتو ،شال،پوتین،کیف یه عالمه عروسک

وقتی کات کرد کلی دختره رو کتک زده بود 

بعد زنگ زدبه پدرش گفته بود وسایلامو برگردونید بابای بی غیرتشم با ماشین خودش وسایلا رو پس آورده بود

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2738

از اين دوست پسرا كجا پيدا ميكنين؟😄

اگه من بودم پولشو ميدادم چون به هر حال اطلاعاتم داخل گوشيه و به هيچ وجه نميدادم بهش

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
نمیشه انقدر زود تهمت زد حواسمون به حرفامون باشه... زمین خیلی گرده یه جا دقیقا مثل حرفای خودمون قضا ...

حقیقته عزیزم 

زمین بله فوق العاده گرده 

هیچ پسري بی دلیل گوشی هدیه نمیده! 

تنها درصورتی همچین کاری میکنن که در ازاش هم یه دختر براش  هدیه گرون قیمت بخره یا کار دیگه ای کنه .. 

من خودم دوست پسر دارم 

هر وقت اون یه هدیه برام میخره، منم در ازاش براش کادو در همون رنج قیمت میخرم 😅  واسه همین دوست پسرم هیچ وقت چیز دیگه ای ازم نمیخواد! 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
داداشم واسه دوست دخترش یه گوشی آیفون گرفته بود با کلی مانتو ،شال،پوتین،کیف یه عالمه عروسک وقتی کات ...

باباي دختره بي غيرته ولي داداش شما كه دختر مردمو كتك زده با غيرت😐😐😐

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
داداشم واسه دوست دخترش یه گوشی آیفون گرفته بود با کلی مانتو ،شال،پوتین،کیف یه عالمه عروسک وقتی کات ...

داداش توبیغیرت نیست که دختره رو زده😑

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2706