2737
2739
حق باشماست  ولی باورت میشه منو مادر و خواهرم میترسیم بریم خواستگاری واسش  میگم دختر مردم ...

اره یه پسری تو فامیل ماهست اونام میترسن ، از عاقبت برادرتون باید ترسید کلا .... انشالله عاشق بشع یکبار 

آیدا هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف دهنتو بفهم  با فرهنگ لابد حقش بوده

تو حرف دهنتو بفهم که در مورد دخترای مردم اینجوری حرف میزنی .اگه اون ولن برادر تو ول تره که با اوناس و براشون هدیه میگیره ..حتما افتخارم میکنی هر برادرت با یکیه .مگه فقط دختر ول داریم پسری که هر روز با یه دختره اسمش چیه

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
اره یه پسری تو فامیل ماهست اونام میترسن ، از عاقبت برادرتون باید ترسید کلا .... انشالله عاشق بشع یکب ...

عاشق که زیاد شده ولی همین که دختره وا داده دیگه ازش متنفر شده

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2731
تو حرف دهنتو بفهم که در مورد دخترای مردم اینجوری حرف میزنی .اگه اون ولن برادر تو ول تره که با اوناس ...

اون پسره واسش عیب و عار نیست 

ولی دختری که شکمشو پسر مردم سیر کنه 

و لباس و کیف و کفش واسش بخره 

دختره هم وا بده 

پس خیلییییی وله 

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
اون پسره واسش عیب و عار نیست  ولی دختری که شکمشو پسر مردم سیر کنه  و لباس و کیف و کفش وا ...

پسری هم که واسه نیاز جنسیش با اوناس هرزس

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
پسری هم که واسه نیاز جنسیش با اوناس هرزس

هرزه رو به زن میگن 

اصلاً من بحثی با شما ندارم 

شما طرفدار دخترای ول هستی   آفرین بهت 

دیگه ریپ نزن

2738
اونا عشق نیستن که !!!  اذانه دعا کن براش ، دختره وا داد؟

کاش کار مهاجرت برادرم زودتر درست بشه لااقل دیگه جلو چشممون نباشه با این کاراش