2752
2734
عنوان

راز این دخترایی که طرف مقابلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 3234 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا خوشبخت باشی ولی پسرا به ما که میرسن، گرگ میشن، محاسبه گر میشن. اون دخترا چی بلدن که طرف یه ح ...

والله نمیدونم خودمم موندم باوجودیکه من براشم خرج میکردم ولی هیچی ندیدم موقع جداشدن پول اون چندتا ساندویچ و پیتزا رو هم پسش دادم گفتم لابد تو اون یه سال فکر کرده خیلی خرج کرده

ای وای من😵‍💫

عزیزم یک کلام بگم

ج.نده با سیاستن که ادای عاشقارو در میارن 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
یه کلام ختم کلام؟🫣

😎😂😂😂😂

تازه من با شوهرم اونموقع ها بیرون می‌رفتیم مثلا دوست بودیم هنر میکرد یه ناهار یا مثلاً خیییییلی هنر کرد برای تولدم یه هدیه ساده میخرید 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
اونا قبول می‌کنه تهشم زنش میشن و اروپا گردی و رستوران و کافه و با خوشبختی تمام میمیرن. آها، بچه هاشو ...

من با دوست پسرم بیرون ک میرفتم مامانم میگفت همیشه اجازه نده اون حساب کنه

من تو زندگیم هیچ وقت دوست داشته نشدم🥲🫢

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩