2737
2734
عنوان

با مادرشوهرم اینا برم یه شهر دیگ برای زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید ببینی توافق چی کردی از اول 

اگه توافق کردی شهر همسرت باشی باید باشی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بنظر من نرو چون شوهرت حتما برای دیدنه مامانش ساعتا راه رو رانندگی کنه غر نمیزنه ولی اگه بخاد تو رو برای دیدن مامانت بیاره صدتا بهونه جور میکنه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738

بستگی به خونواده شوهرت داره که چطور باشن بشه باهاشون زندگی کرد تو غربت یا نه... من بودم هیچ وقت نمیرفتم چون زندگیم همش جنگ و دعوا بود.. خواهرشوهرم منو میخورد  

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2706