2737
2739
عنوان

با مادرشوهرم اینا برم یه شهر دیگ برای زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 51 پست
خانواده شوهرت چجوری هستن  اهل دخالت و اذیت کردن هستن نرو  ولی اگر مهربون هستن و هواتو دارن ...

اخه سال اول ک زیاد مشخص نمیشه تا الان ک خوب بودن ینی منظور از خوب ک دخالت نمیکنن ولی به هرحال هنوز دو به شکم از طرفی هم مامانم فک نکنم بزاره برم

بزودی تغییرات ایجاد میشه 

الان که عقدی شوهرت بیشتر به حرفته اگه بگی دوری از مامانم برام سخته گوش میده نگو نمیخوام با مادرت تو یه ساختمون باشم اون جوری بهش بر میخوره فقط از نظر دوری از خانوادت بگو اگه الان مخالفت کنی کوتاه میاد ولی اگه بدی هر چقدر هم خانواده بدی کنن بگی برگردیم شهر خودمون دیگه بعیده بیاردت همش باید جنگ داشته باشین خدای نکرده ۶ ۷ ساعت راه زیاده نهایت سالی دوبار بتونیم بیاین شهر خودتون 

خانواده شوهرتون میتونن همینجا براتون یه خونه کوچیکتر رهن کنن نهایتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دقیقا

🌷🌷

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
الان که عقدی شوهرت بیشتر به حرفته اگه بگی دوری از مامانم برام سخته گوش میده نگو نمیخوام با مادرت تو ...

نمیکنن ک یه قرون در نمیارن خرج کنن شوهرمم ازشون روش نمیشه درخاست کمک کنه ان کمک میکردن همینجا یه خونه ی نقلی رهن میکردیم 

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
2731
شما تنها کسی هستی ک گفتی برم

خخخخخ من میگم‌ادم یا ازدواج نمیکنه یا پیه همه چیو به تنش میماله . اگه بمونی اینجا باید خانوددت جورتونو بکشه در حالی که وظیفه ی خانواده شوهرتونه . من میگم برو ولی در خونتوقفل کن رفت و امدتو کنترل کن تماااممم

میرقصانم زندگی را به سازم
اخه سال اول ک زیاد مشخص نمیشه تا الان ک خوب بودن ینی منظور از خوب ک دخالت نمیکنن ولی به هرحال هنوز د ...

نظر خودت مهمه مادر تا زمانی میتونه نظر بده که چه دختر چه پسر راه بده که نظر مادر اعمال بشه .ولی بازم عجله نکن قشنگ بشین فکرات رو بکن و خوب برسی کن بعد مادرت رو در حریان بزار اگر میخوای بری مزایایی این طرح رو براش بگو تا متوجه بشه به نفعت هست این دوری و دلتنگی همچنین همسرت باید خیلی مراقب باشه که اجازه دخالت داده نشه و سعی کنه اوایل ازدواج بیشتر ببرتت خونه پدر مادرت یا اونا بیان پیشت عزیزم همه برای پیشرفتشون تو زندگی پاشونو روی خیلی از خواسته هاشون میزارن تا زندگی ریشه کنه و قوی بشه