2733
2734
عنوان

با مادرشوهرم اینا برم یه شهر دیگ برای زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 51 پست
ن اینجا هیچی نداریم 

از قبل اگه گفتن و شما قبول کرده باشی یه حرفه

ولی اگه الان این بحث شده بگو قرار نبوده من برم یه شهر دیگه زندگی کنم

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

نه نرو اشكال نداره از مادرت دور باشي اما به خانواده همسرت هم نزديك نشو به هيچ عنوان

اگه الان كوتاه بياي ديگه نميتوني كاريش كني 

زندگي فقط روزاي خوب نيست فكر روزهايي كه بخث يا دعوا ميكنيد هم باش

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم نمیرفتم بااین تجربیات گوهر باری ک ب دست آوردم😒

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

بری پشیمون میشی 

مطمن باش تنها بیفتی وای به اون روز که خانواده شوهرت بدجنس باشن که دیگه کلن فاتحت خوندس 

مگر اینکه خانواده همسرت و خود همسرت واقعن انسانهای شریفی باشن که نزارن تنهایی حس کنی 

ولی تمان از روزیی که با همسرت دعوا داشته باشیو لج کنه نیاره دیدن پدر مادرت 

2740
توافق خاصی نکردیم در این باره

خب به هر حال زن باید همراه شوهرش باشه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
😟شوهرم بدونه اونجا خونه مفت هس خانوادشم هستن متعطل نمیکنه

من خانواده شوهرم اوایل ازدواج خوب بودند بعد چند سال هم ما می خواستیم خونه بخریم و هم اونها می خواستن خونشون عوض کنند چند تا خونه دو طبقه دیدیم که بخریم و با هم بشینیم اما قسمت نشد و ما یه خوگه جدا خریدیم!! سال بعدش بچه دار شدم و بعد از اون دعوا ها شروع شد یه نیش و کنایه هایی بهم می زدند که تا مدت ها از درد به خودم می پیچیدم!!  انقدر رفتارهاشون زشت و آزار دهنده شد که همیشه خدا رو شکر می کنم که با اونها تو یک خونه نیستم!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
اصلاااا قبول نکنیا اصلاااا من یه ساعت و نیم با مامانمینا فاصله دارم طبقه بالای مادرشوهرم بدددد پشی ...

من فقط خاطر مامانم کسیو دیگ ندارم شوهرم الان از تصمیم جدید اینا آگاه شده کبکش خروس میخونه ولی من خیلی ناراحت شدم...

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
میشه گفت تو یه ساختمون میشیم

سخت میشه کمی 

اما حدود رو از همون اول مشخص کنید

برای رفتن به خونه هم برنامه داشته باشید

جوری رفتار کنید که بدونن فردا روز بی اجازه شما نباید بیان 

هر روزو شب و وقت گرفتاری نباید بیان 

توی خونه شما مسائلی مثل خورد و خوراک کارهای خونه و ...

دخالت نکنن

البته که شما هم همینطور

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

خانواده شوهرت چجوری هستن  اهل دخالت و اذیت کردن هستن نرو  ولی اگر مهربون هستن و هواتو دارن بد نیست چند سالی بری پول جمع کنی و بتونی با دست پر برگردی درسته پیش مادر خوبه برای زندگی ولی شما بزرگ شدی و باید مستقل زندگی کنی تو الان در مقابل زندگی خودت مسئول هستی تو یه همسر و در اینده یه مادری باید زندگی رو جوری پیش ببری که زندگیت رشد کنه نه اینکه دلم برای مامانم یا شهرم تنگ‌میشه بزرگ شدی که ازدواج کردی عزیزم کسایی که یه کشور  دیگه میرن زندگی میکنن و یا کار میکنن فکر میکنی دلشون برای خانواده اشون تنگ نمیشه یا خانواده اشون دلشون برای اونا تنگ‌نمیشه چرا ولی تحمل میکنن تا اینکه سرعت رشد زندگیشون بیشتر و بهتر بشه قبل از هر تصمینی خوب فکر کن و با همسرت شرایط رو برسی کن و شرط و شروط بزار که ضرر نکنی 

😭چجوری شوهرمو راضی کنم ک نریم؟

باز اول پدر مادرت بگو شرایط زندگیتونو اونا بهتر میدونن 

اگر پدرت کاملن پشتت باشه و همسرتم حرف شنویی داشته باشن از پدرت کار برات راحتره که پدرتو جلو بندازی  که بگه روز اول حرف شهر دیگه نبود