2737
2734
عنوان

باردارم،مادرشوهرم میخواد مهمون دعوت کنه خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2606 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=173726377]انجام نمیدن مادرشوهرم که پاش درد میکنه خواهرشوهرمم سرکاره خوشمم نمیاد بیان خونم و سرک بکشن و 

عیب نداره بزار مهمونی ک اومدن بگو ببخشید ک خونم کثیفه منم ک پاب ماهم نتونستم خونه رو تمیز کنم 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2728

ببین اون که میگه بگویان یا شرایطش رو داره به روی شوهرش و خونواده ش می بینه یا داره برات نسخه میپیچه شما یه کاری کن اول به خونواده شوهرت بگو بیاین خونه رو تمیز کنین از روز قبل به شوهرتم بگو میوه و شیرینی و ...رو بذاره جلو دستشون که بشورن و مرتب کنن و ...دوم مهمونا که اومدن بیشتر برو جلو با اصله سلام علیک کن بعد برو تو آشپزخونه بگو دکترم گفته به خاطر کرونا نزدیک جمعیت نشم مهمونا رفتنی هم در و پنجره رو باز کن و از دور خواحافظی کن

همه کاراش با منه از تمیزکاری قبلش گرفته،تا جمع کردن بعدش

بیخود 

تو چکار داریی یاده بازی در نیار زنگ بزن خواهرشوهر تبریک بگو 

بگو حالا کی میایی تمیز کاری کنی من ک خودت میدونی نمیتونم

سیسمونی برای مادرشوهرت نیس توقع بیجا نداشته باش فقط دلخوشیه اگه بگیره نگرفتم مهم نیس نگیره 

شاید اونقدری دغدغه داشته که یادش میره زنگت بزنه و راضی باش ازش خیلیا به فکر اینن که مادره خیلی زنگ میزنه و مزاحمه تو میگی چرا زنگ نزده خو نزده که نزده مهم نیس اصلا خودتون باهم خوب باشین بقیه مهم نیستن مهم زندگیه زناشویی خودتونه که شاد باشین...

هرچیزیو بزرگ نکن بگذر و راحت زندگی کن زندگی دو روزه ممکنه هرکدوم از ماها که اینجاییم دو دیقه بعد بمیریم چرا زندگیو سخت میگیری 

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

شوهرت تمیز کنه یا بگه مادروخواهرش بیان

بعدم مگه چقدر کثیف هست؟

الان میتونی بگی نه؟اگر آره که بگو نه و حرص نخور

اگرم نه پس به دید مثبت نگاه کن کار نکن همه چی باخودشون باشه شما بقول دوستان اگر توجمع اومدی ماسکم بزن

2740
گیرم ما ها خودمونو زدیم ب در و دیوار اینجور خونواده ها عروس رو کلفت میبینن و هیچ کاریم ازمون برنمیاد

درسته.اما بنظرم همه چی برمیگرده ب رفتار خود ادم...

ب یه سریا محبت کردن نیومده.محبت میکنه ادم فک میکنن ببخشید طرف خره😐

وقتی خوب و بد و تشخیص نمیدن.باید مثل خودشون رفتار کنی 

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
وظیفشون نیست که چیزی  واسه بچه ات بخرن!!! خانواده شوهرت کارشون ۱۰۰ که اشتباهه، خوب بای ...

چرا وظیفشون نیس؟

حتی یه جوراب؟

تمام هزینه سیسمونی رو خانواده عروس بده؟

نوه اوناهم هست

میتونن یه کتاب قصه براش بخرن

نه مادرشوهرم پادرد داره خواهرشوهرمم سرکاره بعدم خوشم نمیاد بیان خونم و سرک بکشن

وای اره،منم بدم میاد یکی بیاد خونم ببینه کجا تمیزه کجا کثیف 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

نه دیگه این نمیشه

خونه‌ت بیان هرچند با پررویی و بی‌درکی از شرایط زن پا به ماهه ولی میشه بخاطر شرایط ارفاق کنی و قبول کنی

ولی رک بگو من شرایط مهمون‌داری و پذیرایی و رفت و روب ندارم. خودتون بیاید و زحمت مهموناتون رو بکشید

اگر هم براتون مقدور نیست تو رستورانی چیزی دورهنی برگزار کنید

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2706