2733
2734

بچه هااا،من اواسط ماه هشت بارداری هستم

خانواده شوهرم،خونشون رو دارن بازسازی میکنن و یه خونه ۵۰متری با وسایل اجاره کردن تا خونشون اماده بشه.حالا برای خواهرشوهرم خواستگار اومده و ۴ جلسه ای رفتن بیرون،حالا خانواده ها میخوان اشنا بشن.مادرشوهرم بهشون گفته ما خونمون تو عید اماده میشه،اینجایی هم که اجاره کردیم کوچیکه و وسایلش مال ما نیست،مراسم اشنایی رو خونه پسرم اجرا کنیم.

اخه شما بگین!کارشون درسته؟تو این کرونا،۱۰نفر مهمون دعوت کنن خونه زن پا به ماه؟!!!

جالب اینجاس،تا ۴ماهگیم،یکبارم زنگ نزدن و حالم رو بپرسن،که ویار داری یا نه،خودتو بچه خوبین یا نه،فقط زنگ میزدن و میگفتن پارکت و کاغذ دیواری از کجا بخریم و چه رنگی باشه.فقط به فکر خودشون بودن.

تنها لطفشون این بود که ۲بار برام غذا فرستاد،منم اون تایمی که اونا کرونا گرفته بودن،۲بار براشون غذا بردم.

با اینکه نوه اولشون هست،یدونه جوراب هم براش نخریدن،اصلا ابراز محبتی نسبت به بچم نکردن.

حالا یادشون افتاده که مهموناشونو دعوت کنن خونه پسرشون.

شما بودین ناراحت نمیشدین؟چیکار میکردین؟راه حل بدین

فک کن خونواده خودت، شرایطشون اینه الان. 

حالا بزار بچت ب دنیا بیاد شاید خریدن براش عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مخالفت شدیددددد

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم رک به مادر شوهرت بگو تا عید چیزی نمونده ی ماه دیگ صبر کنید تو خونه خودتون 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

بزار دعوت کنن تو دست به سیاه سفید نزن بگو خودشون کارا رو انجام بدن بعدم زودی میرن بهتر باید خوشحال باشی کع خواهرشوهرت داره میره

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2738

عیب نداره بزار بیارن..خدارو خوش نمیاد..

چه اشکالی داره اخه...نزار یه عمر خواهرشوهرت ازت کینه به دل بگیره..از ذوقشون نزن..

والله مادرشوهر هیشکی زنگ نمیزنه ..مادرشوهر منم از مال تو بدتره منم خیلی ناراحت میشدم..ولی الان عادت کردم..تو هم عادت میکنی..

حق با شماس منم بودم ناراحت میشدم ولی از یه جیزی مطمئنم اونم اینه که عمرا شوهرم میذاشت مهمونای خواهرش یا هرکسی آرامش خانوم باردارشو بهم بریزن و کنسلش میکرد حالا داماد فرار نمیکنه دو روز دیگه عیده صبر کنن مگه چی میشه

هر کاری میکنی بکن فقط نگو باشه شما بیاین من میرم خونه مادرم آون شب. قشنگ بمون سر خونه زندگیت نهایت میخوان 2 ساعت بیان برن دیگه ولی آگه بری خونه مادرت همش دلواپسی وای ظرفام شکست وای خونم کثیف شد نهایتش یه جای دورتر از بقیه بشین

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706