2737
2734
عنوان

باردارم،مادرشوهرم میخواد مهمون دعوت کنه خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2614 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تو دست ب هیچی نزن بزار خودشون همه کارو انجام بدن 

انجام نمیدن

مادرشوهرم که پاش درد میکنه

خواهرشوهرمم سرکاره

خوشمم نمیاد بیان خونم و سرک بکشن و ببین کجا کثیفه با تمیز

همه کارای قبل و بعدش با خودمه

همه کاراش با منه از تمیزکاری قبلش گرفته،تا جمع کردن بعدش

بهش بگو تمیز کاری قبل و بعدش با خودتون مامان جون چون من بار دارم نمیتونم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
خب حالا مثلا عید میومدن خونه خودشون خواستگاری اسمون میومد زمین!!! چه عجیب  منم بودم بدم میومد. ...

گیرم ما ها خودمونو زدیم ب در و دیوار اینجور خونواده ها عروس رو کلفت میبینن و هیچ کاریم ازمون برنمیاد

2738

من فکر میکنم شوهرت تعارف کرده تا شوهرت نگه که اونا نمیگن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
همه کاراش با منه از تمیزکاری قبلش گرفته،تا جمع کردن بعدش

واا از قبل تمیز نکن بیان مجبور میشن تمیز کنن

بعدم قبل رفتنشون بگو نمیتونی تو این ماه کار کنی

برن خونه پدر بزرگ کسی بگیرن که خودشون کارا رو انجام بدن

البته برای اونام خطر داره

وظیفشون نیست که چیزی  واسه بچه ات بخرن!!!

خانواده شوهرت کارشون ۱۰۰ که اشتباهه، خوب باید  صبر میکردن تا عید..

حالا هم که دیگه حرفاشونم زدن.. مخالفت کنی، دعوا  و ناراحتی پیش میاد..

بزار بیان،، شما هیچ کاری نگن... خودشون بیان خونه  را مرتب و اماده کن و پذیرایی و همه جی.. 

یا اینکه برو خونه مادرت اگه دوست نداری  که باشی..

2706