2733
2734
عنوان

حی ششمی که واقعاراسته حرفاش بیادلطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 73 پست
توشهرخودتونه یاتونی نی سایته همچی کسی روکه میگی عزیزم

چند سال پیش اینجا شماره تلفنش را گذاشته بودن. اونموقع من عضو نی نی سایت نبودم. ولی یک چیزی هم بگم زمانهاش درست در نمیاد خودشم میگه زمان دست خداست. فقط اتفاقات را که میگه میشه یا نمیشه واسه من تا الان ااکثرش درست بوده حالا واسه دیگران نمیدونم. واسه ازدواج فقط باید تلاش کرد نگرانی را رفع کرد و توکل کرد به خدا. قطعا زمانش که باشه جور میکنه خیلی سخته روزای مجردی و حرفای ادما و تنهایی ها و نگرانی ها ولی چاره ای نیست باید تحمل کرد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر حرفی یه انرژی به کائنات واردمیکنه بعضی وقتا وقتی یکی برات پیش بینی میکنه انرژی به کائنات میده که همونم میشه برای همین همیشه میگن نفوس بد نزن چون یهو همون میشه خواهرشوهرم رفته بود پیش فالگیر گفته بود توسنت به ۴۰نمیرسه تو ۳۹سالگیش تصادف کرد ازدنیا رفت 😣😥هیچوقت نذارید کسی براتون پیشگویی کنه

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...
خب مگه نمیگی سر حرف فالگیر زنعموت زندگیشو ازهم پاشید؟

عموم زندگیشو خراب کرد 

عموم برا زعموم فال گرف.

مهریه زنعمو م رو نمخواد بده 

بهشون نمیخواد خونه بده که زنعموم و بچه هاش توش باشن

ماشین خونه هاش رو اسم این و اون زد تا‌ چیزی ب زنعموم نرسه

موقعی ک با هم خوب بودن عموم حضانت بچهاشو گرف 

ولی بچهاش مامانشونو دوست دارن

دلبر ناب دلم 
2728
من حضوری تلفنی اینستایی ... بخدا چرت بودن  بیشتر حالمو خراب کردن البته بازم‌تحریک میشما اززبس ...

بنظرم رو باورهات کار کن. فال هم ادم را سردرگم میکنه من یک مدت معتاد شده بودم حرفاشون واسه یکی دو روز شاید ارومم میکرد ولی اگه ارامش واقعی میخای فقط با خدا حاصل میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
عموم زندگیشو خراب کرد  عموم برا زعموم فال گرف. مهریه زنعمو م رو نمخواد بده  بهشون نمیخو ...

آهاااااان من برعکس متوجه شدم خیلی نامرده 

2740
هر حرفی یه انرژی به کائنات واردمیکنه بعضی وقتا وقتی یکی برات پیش بینی میکنه انرژی به کائنات میده که ...

😢چ بد وواااای ..‌اصلااا و ابدا اجازه چنین کاریو نمیدم.. ک زندگیم بپاشه ؟😢

دلبر ناب دلم 
واااای خدارحمتش کنه عزیزم 😔

خدا رفتگان شماروهم بیامرزه چقدم خوشگل بود حسابدارشرکت بود مهربون وبااخلاق.ولی اشتباهه فالگیری و حس شیشم واین حرفا

خانمی اسم اون دعاکه تومفاتیح الجنان هست رومیگی بهم

اسمش هست تعویذ بجهت باز شدن بسته شده تو گوگل هم بزنی میاره بنویس و بنداز گردنت من که نتیجه ندیدم

آهاااااان من برعکس متوجه شدم خیلی نامرده 

آره عزیزم بد متوجه شدی‌

بابام هر روز حرص میخوره 

برای ۲ بار داره طلاق میده زناشو عموم 

چیز بدی ک هست اینه ما با زنعموم فامیلیمون یکیه و فامیلیم ... کل شهر صحبت عمومه😭😭😭

دلبر ناب دلم 
اسمش هست تعویذ بجهت باز شدن بسته شده تو گوگل هم بزنی میاره بنویس و بنداز گردنت من که نتیجه ندیدم

انشالله که همی امسال بهترین همسردنیانصیبت کنه عزیزم

ممنون میرم پیداش کنم🙏

2706