2737
2734
عنوان

حی ششمی که واقعاراسته حرفاش بیادلطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 73 پست
یه دعایی هست تومفاتیح فکرکنم برای بازشدن بسته شده باشه بزن تونت دعای بازشدن بخت مفاتیح بنویس والا دو ...

چند سالشون بود؟من چند سال پیش نوشتم همراهم بود خواسگار زیاد شد ولی هیچکدوم پیگیر نشدن و بدرد هم نمیخوردن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار درست میگن صدبار اشتباه 

عزیزم اینکه من میگم سالهاست میشناسم. ادم منطقی هستم حرف بیخود نمیزنم. نمیگم هر ده تا حرفش ولی اکثر مواقع درست بوده

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
اخ اخ اخ این کار اشتباهه محضه اما در مورد ما مجردا  مثلا یکیو میخوایم یا منتظر ازدواج ... قضی ...

آره عموم حتی رفت برای ما فال گرف😢😭😭😭😭

درباره خواهرم گفت ک پررو شده و رل زده و دوس پسرش هرروز اینو میبره بیرون در حالیکه خواهرم درس خون و دانشجو خیییلی موفقه .. از در اتاقش بیرون نمیومد تو ایام کنکور 

..امسالم قبول شد ‌... بابامم اصلااآ حرف عمومو باور نکرد ا

حتی ب خواهر شکم نکرد چون بچشو میشناخت دیگه

دلبر ناب دلم 
2728
عزیزم من اعتقادمو گفتم .. همه چی دست خداست ..

صد البته. و هیج کس نمیتونه توخواست خدا دخالتی کنه ولی پیش بینی تا حدی کسی که انرژی دریافت کنه میتونه بگه

2740
چراااا؟ داره حقشو میگیره . عموم خونه نداده بهش تا ۲ بچهاش رو زنعموم بزرگ کنه  مهریه نداده&nb ...

خب مگه نمیگی سر حرف فالگیر زنعموت زندگیشو ازهم پاشید؟

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...
آره عموم حتی رفت برای ما فال گرف😢😭😭😭😭 درباره خواهرم گفت ک پررو شده و رل زده و دوس پسرش هرروز ا ...

عجیبه مرد دنبال این چیزا باشه

من همیشه فکر میکردم خانوما ازراین کارا میکنن

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
خوب ادرسی چیزی بده.

اینجا نیست عزیزم که ادرس بدم در ضمن پول میگیره  و میگه واسه یک موسسه خیریه پول را میده راست و دروغشم نمیدونم ولی من راضی بودم

اینجا نیست عزیزم که ادرس بدم در ضمن پول میگیره  و میگه واسه یک موسسه خیریه پول را میده راست و د ...

من حضوری تلفنی اینستایی ... بخدا چرت بودن 

بیشتر حالمو خراب کردن

البته بازم‌تحریک میشما اززبس ادم گرفتاری داره

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2706