2410
2553

خواهش میکنم کسی که واقعاحس ششمش قویه حرفاش درسته بیادچون تاحالاچن نفرگفتن حسمون قویه ولی حرفاشن الکی ازاب دراومد...

من ۳۷ سالمه هیچی هم اززیبایی کم ندارم تحصیلاتم دارم ولی نمیدونم چراهمش سرراه ازدوجم مشکله خواستگارم زیاددارم ولی یاباملاکام جورنیستن یاکوچکترازخودمن یاخوشمون میادازم ولی یهوهمه چی به هم میریزه واقعادیگه خسته شدم حرف مردم هم که دیگه بماندهرچن مهم نیس حرفاشون ولی بالاخره ادم اذیت میشه 

حالااگه واقعاکسی هست میخوام بدونم ازدواج میکنم من اگه اره زمانشوبگه مشخصاتشم بگه ممنون میشم

ببخشیدطولانی شدچون واقعافشاررومه😔

وقتی یه خاستگار میاداز سوی مردم وحرفاشون پشیمون میشه و برنمیگرده شایدم در گذشته اشتباهی کردی؟!!!

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم ببخشید ولی چی باعث شده فک کنی کسیکه مث خودت یه ادمیزاده  میتونه بیاد ایندتو بگه؟ اینده رو که بغیراز خدا کسی ازش خبر نداره.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
حس ششم و فال و چشم سومو... زندگیتو خراب میکنه .. منم اعتقاد داشتم ولی ...

حرفاتو قبول دارم

خودمم به این برخوردم

ولی اخه ادم گرفتار چیکار کنه

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
وقتی یه خاستگار میاداز سوی مردم وحرفاشون پشیمون میشه و برنمیگرده شایدم در گذشته اشتباهی کردی؟!!!

نه هیچ اشتباهی نکردم ولی تواقواممون متاسفانه یه چن نفرهستن که توبخت دخترپسرامیزنن

2714
حس ششم و فال و چشم سومو... زندگیتو خراب میکنه .. منم اعتقاد داشتم ولی ...

بعضی این حس ششمیا جز حرف منفی هیچی نمیزنند

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
نه هیچ اشتباهی نکردم ولی تواقواممون متاسفانه یه چن نفرهستن که توبخت دخترپسرامیزنن

👍

بایه صلوات آمین بگو دوست عزیز .خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم💕💕💕

ارههه تو اقوام ما اینجوری هستند

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
عزیزم ببخشید ولی چی باعث شده فک کنی کسیکه مث خودت یه ادمیزاده  میتونه بیاد ایندتو بگه؟ اینده رو ...

اینقدبه خداتوکل کردم ولی بازم نمیشه نمیدونم دلیلش چیه خب بعضیاواقعاهستن خداهمچی نعمتی بهشون داه حسشون قویه

حرفاتو قبول دارم خودمم به این برخوردم ولی اخه ادم گرفتار چیکار کنه

تلاش کنه تا آرامش و امنیتش رو بدست بیاره عزیزدلم 

عموم ب زنعموم کلی تهمت زدو گف من رفتم فال گیر بهم گفته با فلانی رابطه نامشروع داری و...کلی حرای چرت و پرت زد الانم زنعموم داره بد جورررر عمومو میسوزونه .. کلی وکیل گرفت بچها رو هم پیش خودشن (زنعمومو میگم،)

دلبر ناب دلم 

یه دعایی هست تومفاتیح فکرکنم برای بازشدن بسته شده باشه بزن تونت دعای بازشدن بخت مفاتیح بنویس والا دوستمم مثل شما بود گفت خیلی موثربود ازدواج کرد بچم داره 

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...
2706