2737
2734
عنوان

حی ششمی که واقعاراسته حرفاش بیادلطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 73 پست
تلاش کنه تا آرامش و امنیتش رو بدست بیاره عزیزدلم  عموم ب زنعموم کلی تهمت زدو گف من رفتم فال ...

وای چقدر زنعموت نادونه ببخشیدا

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدبه خداتوکل کردم ولی بازم نمیشه نمیدونم دلیلش چیه خب بعضیاواقعاهستن خداهمچی نعمتی بهشون داه حسشو ...

منم شرایطم مثل شماست. همه کاری هم کردم نشد. بنظرم تا خدا نخواد نمیشه حتی جادو و اینا هم اگه خواست خدا باشه اثر نمیکنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
دقیقاااا . من دیگه اعتقاد ندارم زندگی آدم دست خداست اون خداس ک همه چیو میدونه ن حس ششم ن فالگیر ن ...

ولی من یکی را دیدم که خیلی حرفاش واسم درست در میاد. بالاخره بعضی انسانها یک نیروهایی دارند. خود من جنسیت بچه هر کی را گفتم درست بوده چون واقعا انرژی دریافت میکنم پس نمیشه کلا منکر شد.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738
تلاش کنه تا آرامش و امنیتش رو بدست بیاره عزیزدلم  عموم ب زنعموم کلی تهمت زدو گف من رفتم فال ...

اخ اخ اخ این کار اشتباهه محضه

اما در مورد ما مجردا 

مثلا یکیو میخوایم یا منتظر ازدواج ... قضیش فرق داره

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
[QUOTE=173726242]عزیزم دعای حذر امام جواد بخر از بیرون همیشه همراهت باشه[/QUOTازکجابایدبگیریم این حر ...

من رفتم از،امامزاده شهرمون خریدم تو نت سرچ کن خیلی دعای خوبیه

باب اسفنجی:هر چی میکشم از سادگیمه پاتریک خوب ساده نباش  راه راه باش  
ولی من یکی را دیدم که خیلی حرفاش واسم درست در میاد. بالاخره بعضی انسانها یک نیروهایی دارند. خود من ج ...

یه بار درست میگن صدبار اشتباه 

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2706