2737
2739
عنوان

حی ششمی که واقعاراسته حرفاش بیادلطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 73 پست
آره عزیزم بد متوجه شدی‌ بابام هر روز حرص میخوره  برای ۲ بار داره طلاق میده زناشو عموم  ...

ای وای خیلی بده اینجوری آخه آدم عقلشو دستفالگیرمیده الکی؟😥

هرچه توخواهی نه آن میشود هرچه خدا خواست همان می شود...
انشالله که همی امسال بهترین همسردنیانصیبت کنه عزیزم ممنون میرم پیداش کنم🙏

ان شاءالله همه امون با هم. توکل بخدا.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم رو باورهات کار کن. فال هم ادم را سردرگم میکنه من یک مدت معتاد شده بودم حرفاشون واسه یکی دو روز ...

تازه حرفاشون اگه خوب بگن 

اگرم بد بگن که واویلا

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
من رفتم از،امامزاده شهرمون خریدم تو نت سرچ کن خیلی دعای خوبیه

عزیزم شرمنده میشه برامنم بگیری من پولشوکارت به کارت میکنم واست چون امامزاده مانداریم توشهرمون ببخشیدتوروخدا😔

عزیزم شرمنده میشه برامنم بگیری من پولشوکارت به کارت میکنم واست چون امامزاده مانداریم توشهرمون ببخشید ...

باشه عزیزم من میرم میگیرم اطلاع میدم خدمتتون 

کدوم شهر هستید

باب اسفنجی:هر چی میکشم از سادگیمه پاتریک خوب ساده نباش  راه راه باش  
2738
یه پیجی هست میگه 150 تومن. چون میگه آداب و شرایط داره ک باید رعایت شه. یعنی دروغه  

ولله نمیدونم من رفتم ب،امامزاده گفتم گفت باید سفارش بدید قیمتش هم 45 تومنه دعاش هم یجور خاصه مثل دعای،معمولی نیست البته من 3-ماه پیش،گرفتم

باب اسفنجی:هر چی میکشم از سادگیمه پاتریک خوب ساده نباش  راه راه باش  
ولله نمیدونم من رفتم ب،امامزاده گفتم گفت باید سفارش بدید قیمتش هم 45 تومنه دعاش هم یجور خاصه مثل دعا ...

چه خاصیت هایی داشته برات؟ 

برای دفع سحر هم خوبه؟ 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد...