2733
2739
عنوان

سطح تحصیلات زنان بیشتره یا مردان سطح تحصیلات خودتون و همسرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هیات علمی خانمم خانه دار

اینطوری راضی هستید ....

یه سوال بپرسم 

فکر میکنید یه مرد ۳۵ ساله دکترا  تمایل داره با دختر ۳۳ ساله دکترا و ارشد ازدواج کنه یا بیشتر تمایلش به ازدواج با دختری مثلا ۲۵ ساله و لیسانسه 

اگر هر دو گزینه خوب باشن 

من واقعا متوجه نمیشم اون زمانی ک شما همسرتون رو انتخاب میکردی یا ب مدرکشون توجه نکردی یا واست مهم نبوده ،در هر صورت ب هردلیلی این آقا رو پذیرفتی حالا بعد از این همه وقت تازه شما ب این نتیجه رسیدی این آقا واسه شما کمه و این داستانا خب عزیزِمن هرکسی یه مدلیه یکی دوست نداره درس بخونه میره شغل آزاد انتخاب میکنه یکی ام درس میخونه،و اینم بگم ک چقد زیادن آقایون درس خونده ای ک هیچ مهارتی ندارن و بیکارن و ...

شما مطمئنم همینطور ک اینجا هر لحظه تاپیک میزنی واسه این مسئله ب همون شکلم داری توو خونه همسرتو عذاب میدی

عزیزم بهتره شرایط رو بپذیری نهایت میبینی زندگیتو دوس داری پیشرفت واست مهمه یه سرمایه جور کنید یه شغل پردرآمد تر راه بندازید وگرنه ک نه همسرتو اینقد اذیت کن نه ماهارو ک هی ب روزرسانی میکنیم میبینیم تاپیکای شماس راجب این چیزا

🍒

اصلا زندگی تقابل مدرکها نیست دانش و فهم و شعور هم لزوما به مدرک ربطی نداره شاید در انتخاب اولیه این مسایل مهم باشه این که فرد با دو سال اختلاف سنی یا ده سال اختلاف سنی ازدواج کند به ترجیحات ذهنی و تاثیر اطرافیان بر میگرده ما دانشجو بودیم ازدواج کردیم من ارشد خانمم کارشناسی بعد من دکتری خوندم و خانمم خانه دار بود بعد از پایان درس من او شروع کرد ادامه تحصیل و داره ادامه میده امسال هم اگر ازمون هم پذیرفته نشه استعداد درخشان قطعا دکتری قبول هست

2740
اصلا زندگی تقابل مدرکها نیست دانش و فهم و شعور هم لزوما به مدرک ربطی نداره شاید در انتخاب اولیه این ...

یعنی اگر دیپلم هم بود مهم نبود براتون .....

چرا برای خانومها انقدر مهمه 

دوستام دکتران میگن دکترا باشه طرف در حالیکه ۳۷ سالشونه

من واقعا متوجه نمیشم اون زمانی ک شما همسرتون رو انتخاب میکردی یا ب مدرکشون توجه نکردی یا واست مهم نب ...

آره تقریبا هر روز تاپیک های این خانم با این مضمون هست.

آخه واقعا انقدر یه مدرک تحصیلی مهمه؟؟مدرکی که الان خنگ ترین آدم ها هم راحت می تونن بدست بیارن.

آره تقریبا هر روز تاپیک های این خانم با این مضمون هست. آخه واقعا انقدر یه مدرک تحصیلی مهمه؟؟مدرکی ک ...

ایشون قصد داره بگه میزان شعور و شخصیت افراد ب مدرک تحصیلیه ک خب ب نظرم با این کاری ک ایشون انجام میدن کاملا برعکسه

🍒
آره تقریبا هر روز تاپیک های این خانم با این مضمون هست. آخه واقعا انقدر یه مدرک تحصیلی مهمه؟؟مدرکی ک ...

اصلا اینطور نیست خیلی سخته درس ها .

هر کسی هم از پسش برننمیاد اما اونچه برای من مهمه میزان تخصصه نه الزاما مدرک 

اما در مورد مدرک سوال داشتم از آمار ایران

ایشون قصد داره بگه میزان شعور و شخصیت افراد ب مدرک تحصیلیه ک خب ب نظرم با این کاری ک ایشون انجام مید ...

واقعا باید حتما خودشون تجربه کنن تا توجیه بشن.چقدر آدم با بالاترین مدرک تحصیلی هست که اخلاق ندارن تو همین سایت دیدم خانوما میگن.ایشون شوهر با اخلاق داره گیر داده به یه تیکه کاغذ پاره که تو این مملکت حتی میشه با پول خریدش.

یعنی اگر دیپلم هم بود مهم نبود براتون ..... چرا برای خانومها انقدر مهمه  دوستام دکتران میگن د ...

اشتباه میکنند یکی از مشکلات دانشجوهای دکتری دختر ما هم مجرد ماندنشون هست پسرها براشون مهم نیست که طرف لیسانس ارشد یا دکتری داره و معیارهای دیگه دارن و بیشتر دخترهایی که دکتری میگیرن مجرد میمانند

اشتباه میکنند یکی از مشکلات دانشجوهای دکتری دختر ما هم مجرد ماندنشون هست پسرها براشون مهم نیست که طر ...

من الان پسرای دکترای اطراف که ۳۵ سالشونه هر کار بکنی بالای ۲۸ نمیخوان 

از اون ور هم دخترای دکترای ۳۶ -۷ ساله میگن دکترا باشه 

خب اونوقت طرف حتما بالای ۴۰ باید باشه دیگه 

2706