2410
2553

چرا آمارها انقدر متناقضه 

گاهی میگن ۶۰ درصد دخترا تحصیلات دانشگاهی دارن گاهی میگنتعداد  پسرای تحصیلکرده بیشتره 

به نظر شما آقایون بیشتر تحصیلات دانشگاهی دارن یا خانومه 

به لحاظ میزان میگم نه سطح تحصیلیشون 

من ارشد شوهرم دکتری 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم لیسانس شوهرم فوق دیپلم گرف انصراف داد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2456

قبل ترها آره دخترا بیشتر بودن الان پسرا واسه فرار از سربازی همه دانشگاه میرن

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2714
رشته هاتون و شغل هاتون چیه ...مرتبطه با تحصیلتون

بله جفتمون حقوق  جتمون هم سر کاریم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

جفتمون ارشد 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706