2733
2739
عنوان

سطح تحصیلات زنان بیشتره یا مردان سطح تحصیلات خودتون و همسرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 35 پست

هردو لیسانسیم.همسرم برق قدرت.خودم مهندسی صنایع

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
من الان پسرای دکترای اطراف که ۳۵ سالشونه هر کار بکنی بالای ۲۸ نمیخوان  از اون ور هم دخترای دکت ...

اخه پسر ۴۰ به بالا با مدرک دکتری به ندرت پیدا میشه پس شانس ازدواج با کسی با مدرک دکتری ندارند باید یا مجرد بمونند یا سطح توقعاتشون بیارن پایین خیلی اعضای هیات علمی خانم با مدرک دکتری هستند شوهر لیسانس فوق لیسانس یا یکی شوهرش رانتده هست مشکلی ندارند اصل فهم و درک طرف مقابل هست نه یه تیکه کاغذ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اینطور نیست خیلی سخته درس ها . هر کسی هم از پسش برننمیاد اما اونچه برای من مهمه میزان تخصصه نه ...

عزیزم اینو به کسی بگو که درس نخونده باشه نه من.خودم تو بهترین دانشگاه های روزانه سخت ترین رشته ی تحصیلی رو تا مدرک دکترا ادامه دادم و الان فقط چند ساعت تدریس تو دانشگاه آزاد دارم.مملکت ما نخبه کش هست برو تو ادارات بگرد ببین کدوم نخبه کدوم متخصصی سر جای خودشه.اگه برای آدم های متخصص و کاربلد و با سواد کسی ارزش قائل بود این وضع مملکت نبود.

دهه شصتیا دخترا بیشتر دانشجو بودن یا پسرها

دخترا دانشجو میشدن پسرا میرفتن دنبال کارو بار

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2731
اخه پسر ۴۰ به بالا با مدرک دکتری به ندرت پیدا میشه پس شانس ازدواج با کسی با مدرک دکتری ندارند باید ی ...

نمیدونم به هییت علمی چقدر میدن 

۱۰ تومن میدن ؟الان شوهر دوستم تو اسنپ کار میکنه ده در میاره