2733
2739
عنوان

عکس عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 58 پست
اصلا اون بعد شش سال چرا عکس رو نگه داشته چرا خودت نسوزوندی؟

من هیچی از خونه اون با خودم نیاوردم ی تعداد عکس خونه مامانم داشتم همه رو ازبین بردم

ولی اون عکس فیلم البوماهمه رو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اصلا ب حرفش فک نکردم فقط عکس عروسیمو دیدم قلبم اتیش گرفته 😥😥

نگیره بهترین کارو کردی اگه الان دوتا بچه داشتی باهاش و این بود وضعت خوب بود؟؟؟ هرررکاری یه حکمتی توشع هر غم و غصه ای یه شادی بعدش هست . اون از حسرت نداشتنت اینجوری گفته . بنظر من بهترین کارو کردی و احتزام و غرور خودتو نگه داشتی الانم بنظرم اشتباه کردی عکس عروسیتو خواستی اون الان فک میکنه پشیمونی . بعدم الان متوجه شدم گفته بشین فک کن فک کردع پشیمونی و منتظره بری منت کشی . نکن اینجوری نکن اینقدررر شاد شو اینقدررر زندگیتو درست کن و خوش باش که از حسودی دق کنه تا بدونه چقدر لیاقت داشتی

لایک نکن لطفا اگ حتی خوشت اومده ریپ بزن بگو
نگیره بهترین کارو کردی اگه الان دوتا بچه داشتی باهاش و این بود وضعت خوب بود؟؟؟ هرررکاری یه حکمتی توش ...

بی وجدان ترین موزی ترین ادم رو زمینه همه حرفاش فقط فیلمه امروز دیدمش ب خدا تا چشمش ب من افتاد سریع رفت چسبید ب ی دختر فروشنده داشت طی میکشید کف پاساژو دختره ولی خاست بگه مثلا تو ببین بااین دختره حرف میزنم در حالیکه مدام تلفنی التماسم میکنه برگرد

2728
بی وجدان ترین موزی ترین ادم رو زمینه همه حرفاش فقط فیلمه امروز دیدمش ب خدا تا چشمش ب من افتاد سریع ر ...

ن ن ن گول التماساشو نخور اون یه مریضه که اینجوریه رفتارش هم اشو میخواد هم جاشو 

دیدی التماس میکنه برگردی زجرت بده وگرنه هیچچچچچ وقتتتت اگه دوست داشت نمیرفت با اون دختر حرف بزنه 

پس بدون مشکل روانی داره و بهترینننن کارو کردی بهترین ها هر روز بگرد هر روز شاد باش و از شادیات بزار استوری اینستا واتساپ هرجا تا بسوزه بدتر اون الان سوخته که اون کارو کرده بدتر بسوزونش

ن ن ن گول التماساشو نخور اون یه مریضه که اینجوریه رفتارش هم اشو میخواد هم جاشو  دیدی التماس می ...

اصلا محلش ندادم سریع رفتم حالا دختره بنده خدا داشت طی میکشید فک کنم فروشنده بود سریع رفت چسبید بهش جلو من 

کلا تلفنی موش میشه عادتشه

2740
بعد انقد بلده یدونه اهنگم فرستاد  ی جوری رفتار میکنه انگاری من خیانت کردم

بزن بلاکش کن اصلا چرا وقتی میدونی باعث ناراحتیته میزاری پیام بده؟؟؟ 

دو روزه شمارمو داره اونم سر این البوم خودم زنگ زدم بهش 😥😥😥😥

واقعا چرا این کارو کردی☹الان فک میکنه چراغ سبز نشون دادی و دلت تنگشه و پشیمونی 

اصلا عكساتونو نبين ، باهاش حرف نزن و نبينش، نذار خاطراتت تداعي بشن 

خاطرات از آدم انتقام ميگيرن، الان كه ازش دور شدي بدياشو فراموش كردي فقط خاطرات خوبش يادت مونده  

ببين يه مدت بهش فكر نكني ناخوادآگاه يادت ميره 

با اينكارا فقط داري خودتو عذاب ميدي عزيزم😔

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم