2737
2734
عنوان

عکس عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 58 پست

[QUOTE=173720543]میشه لطفا تاپیک آخرمو گزارش بزنین[/QUOTE

زدم همون بود ک گفته بودی بشتابید نظر سنجی؟ اولین تاپیک بین تاپیک هات از بالا اونو گزارش زدم

لایک نکن لطفا اگ حتی خوشت اومده ریپ بزن بگو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کلی سعی کن دوری کنی از هرچی که اونو یادت میندازه یاداوریشون عذابت میده

این بیشعور دقیق اخلاق منو میدونه میدونه من خیلی احساسیم قشنگ گذاشت نصفه شب فرستاد یدونه عکس

نوشت بشین فکر کن با خودت 😥😥😥

2731
گریم بندنمیاد چرا این دنیا اینجوریه

عزيزم هركسي يجوري درگيره گريه نكن با اينكه خودمم دارم گريه ميكنم ولي چه ميشه كرد راهي نيست😔

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻
این بیشعور دقیق اخلاق منو میدونه میدونه من خیلی احساسیم قشنگ گذاشت نصفه شب فرستاد یدونه عکس نوشت بش ...

یعنی چی بشین فکرکن باخودت؟

2740
[QUOTE=173720543]میشه لطفا تاپیک آخرمو گزارش بزنین[/QUOTE زدم همون بود ک گفته بودی بشتابید نظر سنجی ...

ممنونم.اگه میتونین،هرچندتا دیگه رو هم بزنین، یکی دیگه یا دوتا....یه دنیا ممنونم،التماسعا

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
نمیدونم عادتشه چرتو پرت زیاد میگه  زمانیم خیانتش رو شد بهم میگفت تو خیالاتی شدی چطور از عذاب و ...

اها یعنی بشین فکرکن تابرگردی؟؟

2706