2737
2739
عنوان

حامله نشید

656 بازدید | 38 پست

معده و گوارش برات نمیمونه منکه هر چقد قزص میخورم و امپول اندانسترون میزنم با همونم استفراغ تهوع سوزش شدید سر دل

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم💔 امیدوارم بسلامتی نی نی رو بغلت بگیری و زایمان خوبی داشته باشی🤍

مممممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2740
با شوهرت اختلاف سنی زیاد داری؟؟

12 سال ربطش به تهوع ام چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ویتامین b بدنتون رو چک کنید و راجع به این مسئله با دکترتون صحبت کنید البته اگر انجام ندادید

من شنیدم مصرف سیرابی( میدونم ممکنه خوراکی نامطلوبی به نظر برسه) برای برطرف کردن این حالت هم خیلی خوبه البته اگر منع مصرف در بارداری ندارید 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

خوب شد گفتی همین الان داشتم میرفتم حامله بشم 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
من الان باردارم اصلا حالت تهوع ندارم آدمای مختلف حالت هاشون فرق داره البته ۳ ماه اول یه ذره ممکنه اس ...

ممنمن دارم میمیرم میخوام خودمو خلاص کنم بخدا تو محل کارم بیچاره شدم یه نایلون دستمه همش عوق میزنم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706