2737
2734
عنوان

اسم بچه اگه شبیه نذر یا همچین چیزی باشه باید حتما همون شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 53 پست
عزیزم دوست من تو خواب میبینن اسم بچه چیز دیگه ای و وقتی بچه متولد شد ایشون اسم دیگه گذاشتن بچه از بد ...

آخی عزیزم . ان شاالله که بچش خوب میشه ، ولی خدا که انتقام جو نیس که بخواد مثلا بگه چون همونی که نذر بود نزاشتید حالا بچه تونو مریض میکنم . نمیخوام کار خودمو توجبه کنم . میخوام بگم اون بنده خدا اینجوری راجع به خدا فک نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بار ارم و نذر اسم محسن کردم...به چند نفری که گفتن به قول تو رغبتی نشون ندادن یاد گرفتم که دیگه به کسی نگم مردم همیشه حرف برای گفتن دارن ...میپرسن وقتی جواب میدی حالتو میگیرن. من نذز کردم اما اسم محمد هم دوست دارم ولی در نهایت محسن زو میذارم

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب نذر نمیکردی 😐

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731
خب دو‌ اسمه بزار  مثلا شناسنامه بزار کیان خونه صداش کنید محسن‌ اینجوری نه از روی نذرت رد شدی ...

نه واقعیتش دوس ندارم دو تا اسم داشته باشه چون حس میکنم اینجوری بچه اذیت میشه هی دوتا صداش کنن . البته جسارت به بقیه که دو تا اسم میزارن نشه . من نظر خودمو راجع به بچه ی خودم میگم نظر دیگران هم حتما هم درسته هم محترم 

بزار امیر محسن بروز تره ضمنا همه چیز به خودت بستگی داره من اسم پسرمو محمد علی گذاشتم همین نگرانی هم ...

امیر محسن که نداریم اخه😂 یاد گرفتید یه امیر میچسبونید تنگ هر اسمی ولی اصلا به ترکیب و کمیت اسمت هم توجه کنید بد نیست.

خود محسن به تنهایی قشنگتره

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خب نذر نمیکردی 😐

عزیز دلم من موقعی که داشتم نذر میکردم یقین داشتم که یه اسم خیلی قشنگ دارم انتخاب میکنم و یه درصد فک نمیکردم آدما انقدر صریح جواب بدن . چون خودم این مدلی نیستم . کلی دوست دارم که اسم بچه هاشونو قبول ندارم ولی هیچوقت نگفتم این اسم چیه خوب نیس . الان هم از نذرم پشیمون نیستم . یه خورده اذیت شدم از حرف هاشون اونم بخاطر خود بچه که نگه چرا این اسم و رووم گذاشتید

2740
منم بار ارم و نذر اسم محسن کردم...به چند نفری که گفتن به قول تو رغبتی نشون ندادن یاد گرفتم که دیگه ب ...

عزیز دلم ان شاالله به سلامتی بدنیا بیاد .محمد هم خیلی قشنگه خیلی دوس دارم . آدما عجیبن کلا انگار نمیپرسن که بدونن ،میپرسن که نظر بدن

محسن ها خیلی شیرین زبون هستن 

واقعا؟؟ ما اصلا دوروبرمون محسن نداریم .یکی دیگه از دلایلی هم که این اسم و دوس دارم اینه که توی اطراف ما تکراری نیس و اسم همسرم حسن هست ، گفتم اینجوری یه م به اسم باباش اضافه میشه و به فامیلیش هم میخوره که م داره خوبه

عزیز دلم ان شاالله به سلامتی بدنیا بیاد .محمد هم خیلی قشنگه خیلی دوس دارم . آدما عجیبن کلا انگار نمی ...

من که فهمیدم باید کار خودمو بکنم اسم دخترامم با این که امروزیه مسخره میکردن اما خودم دوس دارم حالا اسم های خودشون 😮

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706