2737
2739
عنوان

چند دست لباس نیازه برای نوزاد

291 بازدید | 23 پست

همه بچه دارا میگن بچه ها خیلی زود به زود لباساشونو کثیف میکنن
از طرفی میگن لباس زیاد نباید خرید چون بچه زود بزرگ میشه

شما تا 6 ماهگی چه لباسایی استفاده کردین و از هر کدوم چند دست لازمه ؟

زیر دکمه بگیر چون الان زمستونه پهلوشو بگیره سایز بزرگ بگیر که دوماه بسه استفاده کرد یقه لباس دکمه داشته باشه چون سخته بچه شیر بالا میاره یا پس میده زمستون دیر خشک میشه بعدم انقدر اولش سخته وقت نداری بخاطر همینا زیاد بکیری راخت تری ولی یاد بد پیشبند ببندی که لباس دیر کثیف بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولش سایز صفر یکی دوتا بسه بقیرو دو سه بگیر صفر زود کوچیک میشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
من هنوز باردار نیستم البته این ماه اقدام کردم برا کسی پرسیدم تجربه هاتونو رو کنید    

ان شاالله به زودی خودت تجربه کنی من خیلی وقته پیش بچه کوچیک داشتم یادم نیست 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2738
میشه دقیق بگی از هر سایز چندتا؟

من دوتا زیر دکمه آستین بلند داشتم یه سرهمی با جوراب سه تا رکابی و دوتا تیشرت تند تند میشستم گذاشتم گلو بخاری خشک میشد استفاده میکردم البته ماماتم کمک بود اگه دست تننا یکی دو دست بیشتر بگیرن.بعد سه تا مانتویی داشتم رو رکابی میپوشوندم براش فقط یقه دقت کنه که دکمه داشته باشه یا گشاد باشه فقط همیشه یه سایز بزرگتر از بچه بگیره من رکابی سایز صفر گرفتم ولی بقیرو سایز یک دو سه گرفتم بعد اگه یک سایز بزرگتر بگیری میتونی دوماه تنش کنی .

اره مال خودمه .

واااااای کاش جواب سوالای منو میدادی یه هفتس دارم مدام سرچ میکنم
عزیزم من میخوام یه مغازه لباس بچه بزنم
خیلی این کارای ترکی که تو کانالت هست رو دوست دارم
اینا رو عمده از کدوم سایت میخرین ؟ حضوری اگه میخرین از کدوم شهر؟ کجا؟

کاش جوابمو بدی خدا جبران کنه بر ات
کسب و کارتو با برکت کنه