2737
2734
کیش که وضعیت سفیده برنامه دارن برگزار میکنن

اره خیلی سفیده ۴۰هزار نفر همین تعطیلات سفربودن یماه دیگه معلوم میشه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما خودت جای ما بودی هم همین نظرو داشتی؟اگه ماهم الان سر خونه زندگیمون بودیم بازار نمیرفتیم چر ...

بخدا برای ماها که بچه کوچیک داریم خیلی سخته مدام توخونه سرگرمشون کنیم حتی تا پارکم نرفتیم بنظر من این کرونا هیچکی رو به اندازه خانمهای خانه دار و بچه دار اذیت نکرد

بچها هم کم حوصله و لجباز شدن از بس خونه موندن 

2742
اوهوم

والا بخدا ما همه عروسیامون زیر هزارو دویست نفر نیس ولی میخوایم فقط درجه یک دعوت کنیم تو تالاره ۶۰۰ نفری ۲۰۰ نفر دعوت کنی هیچی نمیشه واقعا ما هم گناه داریم ک دو ساله عقدیم 

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥

استارتر انشالله خوشبخت بشید 

ولی در جواب کشی که میگه مادر درمان چه گناهی کردن میگم که یکی از استادای ما که جزوه همین کادر درمان هست تابستون  با دوستاش مرخصی گرفت رفت شمال عشق و حال 😏😊همین کادر درمان که یکی از فامیلای ما هست عروسی گرفت ونزدیک به 150 نفر تو عروسی بودن و خوب کسی چیزیش نشد خلاصه که اطرافم کادر درمان زیاد دیدم که رفتن  مسافرت و... پس هی کادر درمان کادردرمان نکیند 😉 

کسایی که میخوان بشینن تو خونه بشینن تا آخر عمرشون چون این کرونا حالا حالاها هست( به امید واکسن نباشید) صبور باشن و بیرون رفتن بقیه رو ببین

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

واقعا نمی‌فهمم شما جا این بنده خدا بودید کرونا کرونا می‌کردید بازم خودتون که رفتین سرخونه زندگیتون و خیالتون نیست مگه آدم چندبار عروس میشه کرونا هست حالا حالاها مگه آنفلوآنزا رفت که کرونا بره دیگه باید یاد بگیرید که با کرونا زندگی کنین 

2740
خدا خیرت بده که انقدر با شعور و با فرهنگی! بعضیا اگه لباس پف دار سفید نپوشن و تو جمع قر ندن و جون آ ...

دقیقا یه سریا که پیت اومدن از تو خونه موندن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
بخدا برای ماها که بچه کوچیک داریم خیلی سخته مدام توخونه سرگرمشون کنیم حتی تا پارکم نرفتیم بنظر من ای ...

بخدا جای ما نیستین ک اینجوری نطر میدین تو کل تاریخ هیچوقت نبوده ک عروسی نتونن بگیرن ب ماها خیلی ظلم شد مسجد ها و مترو ها و مراسم مذهبی صد هزار نفری برگزار میشن ولی عروسی ۱۰۰ نفری کرونا داره ؟

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
خدا خیرت بده که انقدر با شعور و با فرهنگی! بعضیا اگه لباس پف دار سفید نپوشن و تو جمع قر ندن و جون آ ...

گل🌹بیخیال،اگه هم کسی مبتلا شد تو عروسیا شما تو خونه ای مطمئن باش نمیگیری، همونجور ک از اول از خودت مراقب میکردی الانم بکن.. ادامه بدی قول میدم هیچکدومتون مریض نشید

خودم لغو کاربری زدم

استاتر خوشبخت باشی ایشالله

نی نی سایتیا تا چیزی یاد میگیرن قشنگ باید بکنن تو چشم آدم

تاپیکتو قفل کن ممکنه لغو کاربری شی

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
اینکه شما شمال نرفتی و سال دیگ و سال های دیگ هم میتونی بری ظلمه؟ ولی ظلم نیس که ما عروسی نگیریم و حس ...

آفرین به طرز فکر شما . شما یک ایرانی اصیل هستی 👌

واقعا ظلمه عروسی نگیرید گور بابای جون مردم و کادر درمان 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2706