2752
2734
عزیزم شما خودت جای ما بودی هم همین نظرو داشتی؟اگه ماهم الان سر خونه زندگیمون بودیم بازار نمیرفتیم چر ...

کلا میگم بخدا شمالم نرفتم . مثل اون بیفرهنگا هفته پیش کیش هم نرفتم کلی میگم هرجایی من مثال کوچیک زدم . ماهیچجا نریم رعایت کنیم یعده رعایت نکنن ظلمه بنظرم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تابستون عروسی دختر خواهر شوهرمه یکی هم پسر داییم یکی هم پسر عموم 😍😍خیلی وقته عروسی نرفتیم تازه خواهر شوهرم دخترشو داده به شمالیا خیلی ذوق دارم ببینم رسمشون چجوریه☺️

شوهرم که خودش کرونا گرفته بود میترسه میگم خوب تو با بچه تو خونه باش منم تا یه ماه نمیام خونه راحت بشی😉😂😂😂😂

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀

استارتر واقعا نمیفهمم با چه وجدانی میتونی زندگیت رو با به خطر انداختن جون آدم ها شروع کنی.

اون کادر درمانی که نزدیک یکساله جونشون رو گرفتن کف دستشون واقعا حق شون این نیست!

امثال شما خیلی بی انصاف و بی وجدان و خودخواهید! خیلی!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
کلا میگم بخدا شمالم نرفتم . مثل اون بیفرهنگا هفته پیش کیش هم نرفتم کلی میگم هرجایی من مثال کوچیک زدم ...

اینکه شما شمال نرفتی و سال دیگ و سال های دیگ هم میتونی بری ظلمه؟ ولی ظلم نیس که ما عروسی نگیریم و حسرتش ب دلمون بمونه

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥