2737
2739
باشه تو راست میگی ⁦🤟🏿⁩🤣

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3‍ 

@نی_نی_یار_5    

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی تواین کرونا فقط فرهنگا مشخص شد. من تابازار بزرگ نرفتم بااینکه خیلی دلم خاست یساعت راهمه خونه ه ...

👌👌👌👌👌👌👌👌

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
واقعا نمی‌فهمم شما جا این بنده خدا بودید کرونا کرونا می‌کردید بازم خودتون که رفتین سرخونه زندگیتون و ...

عجب شما یاد گرفتین پس؟زندگی با کزونا یعنی میرن جشن ماسک میزنن با فاصله مشینن هیچی هم نمیخورن. خوبه بدونی که خواهر من توی یه جمع ۷ با ۸ نفره که با ماسک بود فقط یه لحظه برای پذیرایی ماسک را کنار زد و بعدش کرونا گرفت همه توی اون جمع کرونا گرفتن

2728
ماهم میخواستیم عروسی بگیریم ولی پشیمون شدیم به خاطر کرونا چون ممکن بود حتی همون ۵۰ ۶۰ نفرم که جمع می ...

خیلی کار خوبی کردین. ان شالله خوشبخت باشین😍🌹

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

@نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_2    تازه ما شدیم حرف حالیمون نشه توهینم میکنن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
نیس بابا ی نفر ندیدیم بمیره الکی مردمو مشغول کردن

شمالی هستی‌؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2738
دولت خودش تالارارو باز کرده شما چرا جلز ولز میکنی بعدشم گفتن با کمترین تعداد عروسی بگیرین خودخواه شم ...

دولت به فکر منافع خودشه، شما هم کمی به فکر جون آدما باشی بد نیست!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
بخدا جای ما نیستین ک اینجوری نطر میدین تو کل تاریخ هیچوقت نبوده ک عروسی نتونن بگیرن ب ماها خیلی ظلم ...

میتونین توی باغ با جمعیت کم برگزار کنین 

فقط مهما رو بگین 

اتلیه اینام برین اتفاقا بنظر من اینجوری بهتره چون مهمونا کمترن آدم میتونه کیفیت جسن رو بالاتر ببره

منکه میگم کاش عروسیم تو کرونا بود