2737
2739
عنوان

پونه و اویشن

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 45 پست
مرسی گلممم😍😍😍😍❤❤

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید.تخم مرغ و شیر نخورید

ابگوشت بزارید کم روغن .سوپ هم درست کن .اب تا میتونید اب بخورید...شکر و قند و حذف کنید جاش عسل و خرما بخورید...شلغم هم خوبه....اگه خونتون بخاری هست یکم جوش شیرین و گلاب رو بریز تو اب بزار رو بخاری بزار هوای خونتون رو ضد عفونی کنه...

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید ...

وویی عزیزمم مرسی لطف کردی😍😍😍

من خودم تنگی نفس دارم خیلی میترسم🥺💔

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید ...

سلام عزیزم من اویشن و پونه رو دم کردم نعناهم ریختم توش...ولی طعم نداره..مال شماهم دم میکنی طعم نداره؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2731

آره خوبه ، تقویت سیستم ایمنی و چرک خشک کن

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

لبنیات نخور فقط ، لبنیات کرونا رو بدتر می‌کنه و روند درمانت رو کندتر

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
چرا سبز نشد مگه

چرا رنگش ب زرد میزنه

2740
اگه قوری داری ک بشه رو شعله مستقیم بزاری بزار رو شعله مستقیم

گزاشته بودم روی کتری

دوتا قاشق اویشن ی نصف قاشق بابونه و نصف قاشق نعناعریختم با چهارتا لیوان اب...نیم ساعتم گزاشتم روی کتری دم بکشه......رنگش زرد بود

لبنیات نخور فقط ، لبنیات کرونا رو بدتر می‌کنه و روند درمانت رو کندتر

اها همین ماست و پنیر اینا

گزاشته بودم روی کتری دوتا قاشق اویشن ی نصف قاشق بابونه و نصف قاشق نعناعریختم با چهارتا لیوان اب...ن ...

خب زرد میشه ولی بزار رو گاز ی جوش بزنه...من میریزم تو قوری پیرکس میزارم شعله مستقیم...قوری چینی رو میتونی رو بخاری بزاری

اها همین ماست و پنیر اینا

آرع

خب زرد میشه ولی بزار رو گاز ی جوش بزنه...من میریزم تو قوری پیرکس میزارم شعله مستقیم...قوری چینی رو م ...

اها پس بزارم رو شعله ی اصلی ی ربع بزارم بمونع؟؟

2706