2733
2734
عنوان

پونه و اویشن

758 بازدید | 45 پست

رو ازکجا بخرم؟

بعد دمنوش پونه و دمنشون اویشن واسه کرونا خوبه؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عطاری 

پونه رو بوشو دوس ندارم ولی اویشن گرمه من وقتی پ میشم درست میکنم دردم اروم میگیره

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
عطاری وم کن بخور نبات بریز فشارو میندازه

مثل چایی دم کنم؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2738

برای کرونا خوبه بعلاوه چای  کوهی..اونم بگیر دم کن بخور

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
من پونه دم میکنم ولی پرز داریه میخوابه تو ریه ام آویشن خوبه من ناچارن پونه هم زمان پری میخورم

این ک پرز داره میخابه تو ریه واسه کرونا خوبه؟

برای کرونا خوبه بعلاوه چای  کوهی..اونم بگیر دم کن بخور

مرسی عزیزم

برو عطاری بگو آویشن میخوام ...پودرش هم واسه غذا خوبه...حتما تو غڋاهاتون استفاده کنید من تو کتلت .ما ...

قیمتش چقده؟

2706