2733
2734
عنوان

پونه و اویشن

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 45 پست
مرسی گلممم😍😍😍😍❤❤

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید.تخم مرغ و شیر نخورید

ابگوشت بزارید کم روغن .سوپ هم درست کن .اب تا میتونید اب بخورید...شکر و قند و حذف کنید جاش عسل و خرما بخورید...شلغم هم خوبه....اگه خونتون بخاری هست یکم جوش شیرین و گلاب رو بریز تو اب بزار رو بخاری بزار هوای خونتون رو ضد عفونی کنه...

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید ...

وویی عزیزمم مرسی لطف کردی😍😍😍

من خودم تنگی نفس دارم خیلی میترسم🥺💔

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم غذاهاتون و رعایت کنید سرخ کردنی رو حذف کن.ابپز بخورید.اب هویج هم بخورید میوه هم حتما مصرف کنید ...

سلام عزیزم من اویشن و پونه رو دم کردم نعناهم ریختم توش...ولی طعم نداره..مال شماهم دم میکنی طعم نداره؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2742

آره خوبه ، تقویت سیستم ایمنی و چرک خشک کن

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

لبنیات نخور فقط ، لبنیات کرونا رو بدتر می‌کنه و روند درمانت رو کندتر

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
چرا سبز نشد مگه

چرا رنگش ب زرد میزنه

2740
اگه قوری داری ک بشه رو شعله مستقیم بزاری بزار رو شعله مستقیم

گزاشته بودم روی کتری

دوتا قاشق اویشن ی نصف قاشق بابونه و نصف قاشق نعناعریختم با چهارتا لیوان اب...نیم ساعتم گزاشتم روی کتری دم بکشه......رنگش زرد بود

لبنیات نخور فقط ، لبنیات کرونا رو بدتر می‌کنه و روند درمانت رو کندتر

اها همین ماست و پنیر اینا

گزاشته بودم روی کتری دوتا قاشق اویشن ی نصف قاشق بابونه و نصف قاشق نعناعریختم با چهارتا لیوان اب...ن ...

خب زرد میشه ولی بزار رو گاز ی جوش بزنه...من میریزم تو قوری پیرکس میزارم شعله مستقیم...قوری چینی رو میتونی رو بخاری بزاری

اها همین ماست و پنیر اینا

آرع

خب زرد میشه ولی بزار رو گاز ی جوش بزنه...من میریزم تو قوری پیرکس میزارم شعله مستقیم...قوری چینی رو م ...

اها پس بزارم رو شعله ی اصلی ی ربع بزارم بمونع؟؟

2706