2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا قهر‌ کرده  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خانما خواااهش میکنم میشه دوتا تاپیک آخرمو گزارش بزنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2740
بهش گفتم میخوام با دوستم برم بیرون گفت کدوم دوستت بهش گفتم اونم گفت برو هر غلطی میخوای بکن

وا یعنی چی

مگه بهت اعتماد نداره؟

چندسالشه؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نه زنگ زدم نه هم پیام  اونم اصلا زنگ نزد

انکار نه انکار که نه انکار 

چون موردتون  بدون دلیل قانع کننده این حرکتو کرده نرو سمتش چون اشتباهی نکردی میتونست بگه نرو با احترام و ایشون بی احترامی کرده 

ا

رفیقم بود 
انکار نه انکار که نه انکار  چون موردتون  بدون دلیل قانع کننده این حرکتو کرده نرو سمتش چون ...

با گوشی داداشم بازدیدش نگاه کردم واسه ۲و نیم امشبه

2706