2733
2734
چون من فقط بهش گفتم با دوستم برم بیرون یا نه

آدم نیس

بخدا الان هر طوری رفتار کنی آیندتم همون میشه

من اینقدر کوتاا اومدم که الانم مثل ....گیرکردم تو چه کنم چهکنم

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
بهش گفتم میخوام با دوستم برم بیرون گفت کدوم دوستت بهش گفتم اونم گفت برو هر غلطی میخوای بکن

ببین عزیزم اکثر اقایون همینن حسودیشون میشه گاهی

یا شاید اون دوستت رو نمیپسنده ک باهاش رفت و اومد کنی

2 نوع برخورد داریم

یکی اینکه اگه واقعا اذیتت میکنه این رفتار باید برخورد کنی حالا به هر نحوی ک میشه

اگه میبینی دلیل حرفش منطقیه و اینا ک دیگه باید بهش حق بدی

اما شوهر منم تو نامزدی همین جوری بود الانم اونایی که اوکی نیستن از دوستام رو منع رفت و اومد کرده 😇👎😣

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اون ۲۸ من ۱۹

تا اخلاقش درست نکرده عقد نکن

تو یه آدم بالغی که اختیار خودتو داری و میدونی با کدوم دوستاتت زفت و آمد کنی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چون من فقط بهش گفتم با دوستم برم بیرون یا نه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
ببین عزیزم اکثر اقایون همینن حسودیشون میشه گاهی یا شاید اون دوستت رو نمیپسنده ک باهاش رفت و اومد کن ...

شماره همه دوستام حذف کرده به خودمم اجازه نمیده وات داشته باشم بعد امشب تو گوشی داداشم نگاه کردم بازدیدش ساعت ۲و نیمه 

تا اخلاقش درست نکرده عقد نکن تو یه آدم بالغی که اختیار خودتو داری و میدونی با کدوم دوستاتت زفت و آم ...

این دوستم ۹ سال با هم رفتیم مدرسه همسایه هستیم با هم

شماره همه دوستام حذف کرده به خودمم اجازه نمیده وات داشته باشم بعد امشب تو گوشی داداشم نگاه کردم بازد ...

یه نصبحت خواهرانه عزیزم

الکی ازاین رفتاراس ردنشو جدی برخورد کن

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2740
شماره همه دوستام حذف کرده به خودمم اجازه نمیده وات داشته باشم بعد امشب تو گوشی داداشم نگاه کردم بازد ...

من بودم یه سرویس کاریش میکردم😉

خب پس دوست نداره با دوستات ارتباط داشته باشی 

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
این دوستم ۹ سال با هم رفتیم مدرسه همسایه هستیم با هم

پس مثل خواهرت میمونه

محل نامزدت نده تا خودش بیاد

فکر نکنه بچه ای

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

انگار تو گذشته منی 

بخدا الان روزی صدبار خودمو لعنت میکنم که ای کاش نامزدی جدا میسدم 

هنورم که هنوز دلیل رفتارهای غیر منطقیشو نمیفهمم

2706