2733
2739

سلام

خیلی دوسدارم ۳تارفیق متاهل بدون بچه،صمیمی داشته باشم،باهم ۴تایی بریم خونه همدیگ بزنیم برقصیم،مهمونی بگیریم،بریم خرید استخر مهمونی کلا همیشه باهم ولی با شوهرامون نه،فقط دوستیمون خانومانه باشه

خیلی دلم میخاد

کیا اینجورین؟چجوری آشنا شدین؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و دو تا دوستام متاهلیم یکی هم مجرد.هر وقت دور همی داریم اون پسرشو ک نه سالشه میاره اون یکی هم دخترشو ک ۱۳ سالشه.اصلا ادم راحت نیست مخصوصا من ک جلو اون پسر نه ساله پوششمو حفظ میکنم.بایدمواطب رفتار و حرفامونم باشیم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2742
خب وقتی قرار نیس با شوهراتون باشین دیگه متاهل یا مجرد بودنش چ فرقی داره؟ 🤔

برااینک روحیاتمون بشتر بهم نزدیک باشه

حالا دوتامتاهل دوتامجرد

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2740
من و دو تا دوستام متاهلیم یکی هم مجرد.هر وقت دور همی داریم اون پسرشو ک نه سالشه میاره اون یکی هم دخت ...

اره براهمبن میگم ک متاهل بی بچه باهم جورشیم

ما اکیپ 12نفره ایم،دوره میزاریم،از زمان دبیرستان باهمیم، واخرین بار قبل ازکرونا عروسی دختر یکیشون ر ...

چ خوب فکرکنم برا روحیه خیلی خوب باشه درسته؟

مگ چنسالتونه

ماهیچکدوممون بزرگارونمیبریم،ولی کوچولوها چرا.

ببین حرف خاصی هم نمیزنیم ک معذب باشیما.ما همکاریم با هم.از متخصصامون گرفته از پزشک عمومی میگیم از رییس میگیم از همکارا همه میگیم.چتد وقت پیش داشتیم حرف میزدیم چرت و پرت میگفتیم در مورد ی همکار اقایی این پسر بچهه تو حال خودش بود داشت بازی میکرد یهو یک اظهار نظری کرد ک برگا همه ریخت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

منم از این اکیپا ددارم

ولی فقط یه دوست خیلی صمیمی دارم که عضو این اکیپ هم نیست و کلی قرتی بازیای دونفره داریم من متاهلم ولی اون مجرده

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
2706