2737
2734
عنوان

جدیدا از شوهر خسیسم اینجور پول میگیرم..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 144 پست
عذاب وجدان ننداختم تو جونش اون مرد که عوض بشو نیست، دزدی هم که حرامه، داره زحمت میکشه درست، تنش سال ...

حالا مطمئنیم اسم این کار خانوم دزدیه? داره حق خودش رو برمیداره, بعدشم تو زندگی مشترک همه چی مشترکه از جمله جیب! داره از جیب مشترکشون پول برمیداره, یه امر طبیعیه و قرار نیست چون جار نمی رنه اسمش رو بزاریم دزدی.

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
بعد اسمت هم کربلاس؟    

قضاوتم نکن..سالهاس در حسرت کربلام...سختیایی که من کشیدم هیچکی نکشیده...۲۹سالمه ولی انگار ۴۹ساله ام...صمنا این اولین دروغیه ک ب شوهرم میگم...اونم بخاطر اینکه بچه هام همش در طول روز چیپس و خوراکی میخوان😭😭😭😭حالمو بدتر کردی..امیدوارم هیچوقت ب این حال دچار نشی

اللهی شکککرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر گلم خوب گوش کن عزیزم

شوهرت پول داره، حقتو از شوهرت بگیر

دزدی نکن

الان داری پول دزدی خوراکی میخری برا بچه هات میدی اون طفل معصوم ها میخورن من واقعا ناراحت شدم، 

اگر خدای نکرده دوباره اینکارو کردی لااقل  نده بچه هات بخورن عزیزدلم 😔 

2728
حالا مطمئنیم اسم این کار خانوم دزدیه? داره حق خودش رو برمیداره, بعدشم تو زندگی مشترک همه چی مشترکه ا ...

شما هر جور میدونی صلاحه رفتار کن گلم

من نظر خودمو گفتم

دعوا هم نداریم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
منم همینو گفتم ولی نمیتونه دزدی کنه

اسمش دزدي نيست عزيزم شوهرش اگه بده بود تو اين چند ساله داده بود حداقل رايانه بهشون بده که نميده

طلاق مگه به همين راحتيه دوتا بچه داره

حقشه نفقشه نميده اينم اونطوري ميگيره خيلي کم تر از حقش

اینجا فهمیدم چقدر دزدی راحته چون طرف شوهرشه همه میگن عیب نداره بکن ازش من میگم قانونی بره شکایت کن ...

با 20 تومن دزد شده اسی؟طرف با سیاست خونه و ماشین و زمین ازشوهرش میگیره خانم!بعد این بنده خدا به خاطر 20.30 تومن پول شده دزد؟؟؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
قضاوتم نکن..سالهاس در حسرت کربلام...سختیایی که من کشیدم هیچکی نکشیده...۲۹سالمه ولی انگار ۴۹ساله ام.. ...

پایینتر بهت گفتم قضاوتت نمیکنم

وقتی نمیتونی زندگیتو جمع کنی میخواستی بچه نیاری دو تا

ده ساله داری با شوهرت زندگی میکنی چطور نشناختیش؟

ایشالا کربلا هم قسمتت شه ولی گفتم برو شکایت کن نفقه بگیر

قضاوتم نکن..سالهاس در حسرت کربلام...سختیایی که من کشیدم هیچکی نکشیده...۲۹سالمه ولی انگار ۴۹ساله ام.. ...

عزيزم خودتو ناراحت نکن

حقته نميده مجبور ميشي يه مدل ديگه بگير

برا خودتم هم خرج نميکني که

با 20 تومن دزد شده اسی؟طرف با سیاست خونه و ماشین و زمین ازشوهرش میگیره خانم!بعد این بنده خدا به خاطر ...

دزدی دزدیه، چه یک تومن چه یک تیلیارد

منم همینکارو میکردم بعدش که جمع میشد میگفتم یه چیزی بخر نمیخرید خودم پول درمیاوردم بعد بهش میگفتم چجوری جمع کردم اتفاقا خیلی خوشش اومد واستقبال کرد ازین کارم الان دیگه اعتمادش جلب شده پول زیاد میزاره تو حسابم باشه 

دخترم تمام زندگی من

الهی عزیز دلم ، چقدر ما زنها مظلومیم ، عذاب وجدانم داری تازه ، عشقم سوره یس بعد نماز صبح و واقعه بعد از ظهرا بخون رزقت باز میشه انشالا

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم