2733
2739
عنوان

جدیدا از شوهر خسیسم اینجور پول میگیرم..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 144 پست
آره چرا که نه..اما میترسم ب کسی اعتماد کنم

من دوماهیه فروشنده محصولات نفیسم خدایی خیلی کار خوبو راحتیه سودشم عالیه اگه دوس داری میتونم بیشتر راهنماییت کنم باور کن به درامد میرسی باور کن

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوماهیه فروشنده محصولات نفیسم خدایی خیلی کار خوبو راحتیه سودشم عالیه اگه دوس داری میتونم بیشتر را ...

اع خدا کنه بتونی راه گشای زندگیم باشی..چجوریه؟توضیح بده برام😊

اللهی شکککرت
2728
اع خدا کنه بتونی راه گشای زندگیم باشی..چجوریه؟توضیح بده برام😊

اول یه جلسه معارفه میذارم برات لیدرم یعنی کسی که منو به این کار دعوت کرده باهات حرف میزنه و شرایط کارو توضیح میده من اینماه هفتصد تومن فروش داشتم روزایی هم که فروش ندارم اصلا کسی بهم نمیگه چرا نفروختی هیچکاری بهت ندارن تو شرکت ثبت نام میشی اونم انلاین حتی لازم نیس تا سرکوچه بری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول یه جلسه معارفه میذارم برات لیدرم یعنی کسی که منو به این کار دعوت کرده باهات حرف میزنه و شرایط کا ...

بعد چطور محصولات رو ب فروش بزارم؟کانال؟

اللهی شکککرت
بعد چطور محصولات رو ب فروش بزارم؟کانال؟

میتونی گروه بزنی کانال بزنی پیج بزنی تو تل و وات و اینستا انلاین تبلیغ کنی یا قبل از فروش انلاین کلی فامیل داری پدرمادرخواهر برادر دخترخاله دختر دایی دخترعمو زندایی زنعمو میتونی به اینا بفروشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فقط لوازم آرایشی؟

لوازم ارایشی مراقبتی هست کرم پودر ضدافتاب رژلب کرمهای ضدچروک شامپو خمیر دندون بادی اسپلش انواع مرطوب کننده

1
5
10
15
20
25
30
35
40