2733
2734
عنوان

جدیدا از شوهر خسیسم اینجور پول میگیرم..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 144 پست
میگه ندارم قانع باش..بخدا ۳ساله مانتو و کفش وکیف نخریدم..😭😭

اصلا کوتاه نیا.بگو نداری غلط کردی منو بدبخت کردی.یه دعوا حسابی راه بنداز این که نشد زندگی.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت کار کن قشنگم نشین به انتظار اون

چرا مثلا? 

تو اون خونه داره زحمت می کشه, پس این مردها به چه دردی میخورن,مردشه وظیفشه خرجی زنش رو بده, با روی خوش نمیده پس باید ازش کند. الکی چرا عذاب وجدان میندازی تو جونش?

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
2728
2740
چرا مثلا?  تو اون خونه داره زحمت می کشه, پس این مردها به چه دردی میخورن,مردشه وظیفشه خرجی زنش ...

عذاب وجدان ننداختم تو جونش

اون مرد که عوض بشو نیست، دزدی هم که حرامه، داره زحمت میکشه درست، تنش سالم باشه اما وقتی آدم داره از گشنگی میمیره تقلا میکنه برای بقا

راهش یا طلاقه یا شکایت به دادگاه خانواده یا نجات دادن خودش

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
چ ربطی داره؟؟ نفقه حق زنه مرد وظیفشه خرج زنش رو بده.‌ایشون میتونن از شوهرش شکایت کنن..هم شرعا هم قان ...

منم همینو گفتم

ولی نمیتونه دزدی کنه

چرا مثلا?  تو اون خونه داره زحمت می کشه, پس این مردها به چه دردی میخورن,مردشه وظیفشه خرجی زنش ...

والاااا انگار برای همموت کاررهس رو پیشونیم نوشتن کلفت بدون موااجب

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

👍👍👍قربون دهنت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اینجا فهمیدم چقدر دزدی راحته

چون طرف شوهرشه همه میگن عیب نداره بکن ازش

من میگم قانونی بره شکایت کنه نفقه بگیره نه که دزدی کنه

متاسفم