2737
2734
عنوان

شوهرم با چاقو گذاشت گردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3455 بازدید | 117 پست
ببین شما منو نمیشناسی من همیشه شوخی میکنم اکثریت منو میشناسن واقعا از کامنتم مشخص نیست مزاح میکنم ...

اها شوخیش خیلی مشخص نبود عزیزم😉

آخه تو این سایت خیلی ها رو دیدم که فتواهای عجیب و قاطع صادر میکنن 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی دلیل زدت؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2731
اها شوخیش خیلی مشخص نبود عزیزم😉 آخه تو این سایت خیلی ها رو دیدم که فتواهای عجیب و قاطع صادر میکنن& ...

نه بابا هر جا منو دیدی بخند😂❤️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
وااااا این نفرینا چیه چ طرز صحبته آخه ما ک ب چشم ندیدیم کی ب کیه و چی ب چیه...قضاوت نکنید و الکی نفر ...

شما چرا از نفرين كردن كسى كه نديد و نمى دونيد هست يا به قول شما كى به كيه و چى به چيه اينقدر ناراحت شديد و نويسنده پيام رو قضاوت كرديد؟   

البته كه نفرين هم فايده اى نداره 

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2740

عزیزم‌ قبلا همه ظاهرا گفتی هفته ای یبار میاد خونه و زن دیگه ای داره.بنظرم طلاق بگیرحداقل امنیت جانی داری. هم اعصابت راحتتره اینو میخوای برا چی اخه. ن اینکه بگم چون دست روت بلند کرده بخاطر اینکه محبتی نداره اصلا

بی دلیل زدت؟

با دلیل باشه مشکلی نداره میتونه چاقو بزار گردن زن و بچه نوزاد و پرت کنه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
عزیزم‌ قبلا همه ظاهرا گفتی هفته ای یبار میاد خونه و زن دیگه ای داره.بنظرم طلاق بگیرحداقل امنیت جانی ...

يعنى كتك زدن اشكال نداره و فقط محبت نداشتن مشكله؟؟؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
با دلیل باشه مشکلی نداره میتونه چاقو بزار گردن زن و بچه نوزاد و پرت کنه

من همچین حرفی زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشم میاد بعضیاتون فققققققططططط شبا واس دعوا میایین سایت!!!!!!!!!!!!!!!

میخواستم دلیل دعوا رو بدونم.......ک تورم ربپ نکردم

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
شما چرا از نفرين كردن كسى كه نديد و نمى دونيد هست يا به قول شما كى به كيه و چى به چيه اينقدر ناراحت ...

من کلا مخالف نفرینم خدا خودش میبینه و ب موقه تنبیه میکنه ب موقع ب داد آدم میرسه نفرین چیز قشنگی نیس من قضاوت نکردم فقط گفتم نفرین کردن اشتباهه

ن ماشین بابامو گولش زد ازش نثف قیمت خرید بابام معلوله 

ببخشید عجب حروم زاده ایه این شوهرت

2706