2733
2734
عنوان

شوهرم با چاقو گذاشت گردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3455 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ع کجامیدونی راستع اونوق خونشونی یاباچشمت مشاهدع فرمودی قنادی

از اونجايي كه از نزديك همچين وضعي رو لمس كردم و ديدم!!

شما مثل اينكه از عمق بلاهت و تباهي جامعه باخبر نبستي

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2731

فقط اسم پلیس نیارید امروز زنگ بزنی فردا میاین،من چندبار زنگ زدم مربوط ب دعوا کوچه وبیرون ،،،نیومدن زنگ میزدم چرا نمیاین قطع میکردن 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740

عزیزم کامل توضیح بده تا خانما باور کنن ومسخره نکنن بجای دلداری دادن به شما 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

نمیدونم تاپیک واقعیه یا نه... ولی اگ درسته لطفا عزیزم بدون اینجا کمک خوبی بهت نمیشه فقط الان ب فکر امنیت جانی خودت باش مردی ک تا این حد پیش بره چاقو رو گردن و بچه... ب نظرت فردا اگ جلوتر از این  پیش بره ی اتفاقی خدایی نکرده برا خودت یا بچت بیفته خودت خودتو نمیبخشی کسی ک تا این حد پیش رفته یعنی واقعا تو عصبانیت هیچی متوجه نمیشه تو حال انسانی خودش نیس تصمیم قطعی بگیر تا دیر نشده موفق باشی دوستم 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
وا چه حرفیه؟ نعوذبالله شما اون بالاها کاره ای هستید که اینقدر قاطع میگید!!

ببین شما منو نمیشناسی

من همیشه شوخی میکنم

اکثریت منو میشناسن

واقعا از کامنتم مشخص نیست مزاح میکنم؟ من کی باشم به جای خدا نعوذ بالله تصمیم بگیرم؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
وا چه حرفیه؟ نعوذبالله شما اون بالاها کاره ای هستید که اینقدر قاطع میگید!!

والا اصلا چه ربطی داشت بخدا خندم گرفت از حرفش😅😅

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2706