2737
2734
عنوان

حد و مرز رابطه

1069 بازدید | 79 پست

رابطه در چه حد باید باشه ؟

درسته برن باهم تو خونه دختره یا پسره بدون اطلاع خونواده؟

یا مثلا برای چی میرن رو اکانت همدیگه؟

لطفاً فقط نظرتون رو به من بگید و اگه عقایدتون باهم فرق داشت بحث نکنید تو تاپیک 

عاشقِ کسی باش

که همیشه به تو صبح بخیر می‌گوید

میانِ مشغله هایش هر دفعه برایت

با دل و جان وقت می گذارد

و شب که شد آنقدر با تو حرف میزند

که گوشی به دست به خواب می رود!

این آدم ها را حفظ کنید برای خودتان که

این روزها خیلی نایاب شده اند!

ما رابطه را اشتباه متوجه شده ایم

باور کنید‌ همه چیز رسیدن نیست...

عشق توجه می خواهد،توجه!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عاشقِ کسی باش که همیشه به تو صبح بخیر می‌گوید میانِ مشغله هایش هر دفعه برایت با دل و جان وقت می گ ...

نامزد من همه این خصوصیاتو داره😍🥺خدایاشکرررررت

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2731
عاشقِ کسی باش که همیشه به تو صبح بخیر می‌گوید میانِ مشغله هایش هر دفعه برایت با دل و جان وقت می گ ...

بله این چیزا که شما میگید رمانتیکه یکم 

من از نگاه منطقی و تعصبات خونواده ایرانی صحبت میکنم 

بستگی ب خود دختر و آزاد بودنش داره خیلیا محدودن اول کاری کات میکنن خیلیا تا تهش میرن براشون مهم نیس

همه چیز بسته ب دو طرفه

الان هیشکی بگیر نیس دختره مجبوره یا میده یا کات 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....

من مذهبی نیستم اما رابطه ی عاطفی که خانواده ازش بی اطلاع باشن بنظرم نباید به رابطه جنسی کشیده بشه... 

و اینکه روی اکانت هم باشند هم زیاد عاقلانه نیست چون هرفرد نیاز به فضای شخصی داره... 

2740

ما همین بودیم و نرسیدیم 🥲🚶🏻‍♀️

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
بستگی ب خود دختر و آزاد بودنش داره خیلیا محدودن اول کاری کات میکنن خیلیا تا تهش میرن براشون مهم نیس ...

مشکل منم دقیقا جمله آخرت هست 

خب وقتی یه آدم موقتیه درسته صد خودمونو بزاریم براش ؟!

بله این چیزا که شما میگید رمانتیکه یکم  من از نگاه منطقی و تعصبات خونواده ایرانی صحبت میکنم&nb ...

💠برای اینکه یک رابطه استوار بماند
باید مانند یک گیاه بطور منظم مراقبت شود.

💠نیازی به توجه تمام وقت نیست اما باید مرتب به آن رسیدگی کرد.

💠در غیر این صورت بعد از مدتی پژمرده خواهد شد اما میتوان به آن جان دوباره بخشید.

💠اما برای مدت طولانی مورد غفلت واقع شود, هر قدر هم آن را آبیاری کنیدو به آن توجه نشان دهید برنخوادگشت.

🔷"همیشه برای کسانی که دوستشان دارید وقت بگذارید 

مشکل منم دقیقا جمله آخرت هست  خب وقتی یه آدم موقتیه درسته صد خودمونو بزاریم براش ؟!

ن بابا براچی بزاری مگه ارزش داره؟خیلیا در حد بوس و بغل پیش میرن خیلیا فراتر دوسدارن تجربه کنن میگن وقتی نمیگیره بزار امتحان کنم.....این میشه شروع فاجعه یبار امتحان کنی دوسداری همه رو امتحان کنی

من اینارو دیدم ک میگم 

پس هرچقدر خودتو دور نگه داری بهتره چون پسرا ۹۹درصدشون بخاطره نیازه نزدیک میشن همین یبار تجربش کنن دکت میکنن باور کن

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706