2733
2739
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2115 بازدید | 105 پست
من ٣ بار دكترمو عوض كردم مشكلي هم نداشتم  ولي گفتن ٣ ماه اول رابطه نداشته باش  البته من ...

زنده باشی.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقد بارداری سخته🥺 مگه شما نگفتین کلا بی میل شدین؟

بیمیل به مرد شدم ولی انگار توی ناخوداگاهم طالب ارضا شدن هستم توی خواب میبینم

ای خدااااا من چقدر بدبخت شدم😫

عزیزم. لطفا گارد نگیر. اما فکر میکنی با زدن این مدل صحبتا باعث آرامش زندگی دیگران میشی؟ الان بنظرت ی ...

عالی عزیزم من عاشق اینجور زنام خودمم با همسر خیلی مهربونو خانم بودم عین خودت ولی شوهر من نفهمید حقپیف اون همه انرژیم بیشتر دلم واسه اعتمادم میسوزه که دیگه حس میکنم واقعا این رفتارا کار ساز نیس من قبلا واقعا معتقد بودم ک با این رفتارا زندگی عالی میشه ایشالا که شوهر تو خوب باشه و خانومیتو حیف و میل نکنه 😘😘😊

2728
اره میگم که ادمی نبودم که سرد باشم تازه همیشه من پیش قدم بودم😂

دیگه بدتر. منم همین بودم. باورم نمیشه اینقدر سرد شدم  

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

عزیزم اینجور مسایل فقط درک متقابل میطلبه 

بهش بگو بخاطر هورمونام اینجوری شدم 

بعدشم سه ماه اول تا جایی ک میتونید باید محدود کنید رابطه رو تا زمانیکه سونو ان تی جفتتونو بالا نشون بده 

شمام با بداخلاقی نباید پسش بزنی باید توضیح بدی 

2738
اره واقعا خیلی سخته دکترم گفته در حد نرمال هیچ ایرادی نداره 

خو ازش بپرس حد نرمال چقده🥺😭آی دلم واستون سوخت من پریود میشم کلی فحش به درو دیوار میدم شماها چطور این همه تغییرات هورمونی رو تحمل میکنین🥺خدا بهتون صبر بده

🖤🌟