2733
2734
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2115 بازدید | 105 پست

عزیزم من سر بچه اولم و سومی، اینطور شدم

خیلی خیلی خیلی دشوار بود برام. (هنوزم هست) اصلا علائم سومین بارداریم همین بود که از رابطه متنفر شدم. الانم میگم تهوع بهم دست میده

اما دلم نمیاد اونطوری دلش رو بشکونم. زندگی با مهربونی و دوستی و همدلی جلو میره. چطور بقیه میان میگن باید اون اقا درک کنه.

درسته اون اقا باید درک بکنه، ولی خانم به صرف اینکه بارداره مجاز نیست هرجور تمایل داشت رفتار بکنه. پس عشقو علاقه چی میشه این وسط؟ حالا یکم خانم کلامش رو کنترل بکنه چی میشه؟ اگر اون اقا یه بیماری داشت و به خانمش مدام میگفت متنفرم نیا سمتم و... بنظرتون این خانم حس ناامیدی و انزجار و تنهایی بهش دست نمیداد؟ 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مرد خوبیه خداروشکر فقط یکمی هاته دست خودش نیست  

دست خودش نیس یعنی چی؟؟ پس دست کیه عزیزم؟؟ ایشون باید جلو خودشو بگیره و شمارو درک کنه کلی هم منتتو بکشه و تو پر غو نگهت داره ک حامله ای.. همه دیگه میدونن زن حامله به یه سری چیزا ممکنه حساس بشه و بدش بیادو.. بچه ک نیست نتونه خودشو نگه داره.. 

2728
عزیزم من سر بچه اولم و سومی، اینطور شدم خیلی خیلی خیلی دشوار بود برام. (هنوزم هست) اصلا علائم سومین ...

دقیقا

من خثدم متوجه شدم که مشکل از طرف من بوده چون خدایی خیلی کوتاه اومد

واااای چه خووووب‌😍خدا نگهشون داره براااات

قررررربانت 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
ببخشیدا قصد فضولی ندارم ولی بنظرت بهتر نیست با همسرت درمیون بزاری؟

نه عزیزم چه فضولی 

گفتم بهش اون مشکلی نداره ولی منم که میترسم 

همش احساس میکنم اگه رابطه داشته باشم بچم چیزیش میشه بچه اولمه خیلی میترسم 

2738
نه عزیزم چه فضولی  گفتم بهش اون مشکلی نداره ولی منم که میترسم  همش احساس میکنم اگه رابطه ...

با دکترت مشورت کن ببین نظرش چیه 

اگه گفت رابطه خوب نیست واست شاید بتونی با دارو یا درمانای خونگی درستش کنی

چون وااااقعا سخته نتونی نیازتو برطرف کنی🥺🖤

🖤🌟
با دکترت مشورت کن ببین نظرش چیه  اگه گفت رابطه خوب نیست واست شاید بتونی با دارو یا درمانای خون ...

من چی که یه پوزیشن خاص داشتم برای ارضا شدن الان نمیتونم اون پوزیشنو برم وواقعا خودمم افسرده شدم😭

دقیقا منم این مدته همش توی خواب این حال بهم دست میده ولی توی بیداری متنفرم

تو خواب ارضا شدن چطوره برا زن؟! من برا مرد رو شنیدم ولی زن رو نه

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
دست خودش نیس یعنی چی؟؟ پس دست کیه؟؟ ایشون باید جلو خودشو بگیره و شمارو درک کنه کلی هم منتتو بکشه و ت ...

عزیزم. لطفا گارد نگیر. اما فکر میکنی با زدن این مدل صحبتا باعث آرامش زندگی دیگران میشی؟ الان بنظرت یه مشاور خبره اینطور در مورد ایشون قضاوت میکنه؟

من خودم به دردی که ایشون میگه کاملا مبتلا هستم. در حدی که حتی اسم رابطه میاد عوق میزنم. واقعا تهوع میگیرم ولی همسرم رو جزیی از وجود خودم میدونم. دلیلی نمی بینم که زیرپام بذارم شخصیت و احساساتش رو. با مهربونی براش توضیح دادم. بهش نمیگم از اینکار متنفرم. چون اون حس بی کفایتی و سرخوردگی بهش دست میده. چون من شریک زندگیشم. چون درکی اژ شرایط من نداره. سعی کردم بهش بفهمونم و خداروشکر خداروشکر ایشونم خیلی همکاری کرد. دلیل نمیشه چون من شرایطم ویژه ست، با توقعات این شکلی، شخصیت پدر بچه م رو خورد کنم و هی بگم تو وظیفته تو باید درک کنی

تا جایی هم که بتونم سعی میکنم یک طرفه نیازش رو برطرف کنم

این جور ادبیات حاصل درک پایین از زندگی مشترکه.

در ضمن یه مطلب علمی بهتون بگم. سطح تستسترون خون مردها هر سه روز یک بار به اوج میرسه و باید تخلیه ضورت بگیره. این رو علم هم ثابت کرده مرد ها تمرکز و ارامششون رو از دست میدن (اگر تخلیه صورت نگیره)، علت پنهان خیلی از بهانه گیری ها و دعواها هم همین مسائله.

مته به خشخاش نذارید.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست