2733
2734
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 105 پست
افرین به شوهرت ولی من شوهر من نمیتونه😫

بهش بگو ك سر بچه اول اگه مشكلي نبوده قرار نيست سر دومي هم همون باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی ک باید شاکی باشه شمایی نه اون!!! چقدرم بی ملاحظه و بی درکه!! چطور میخواد پدر یه بچه باشه؟؟؟&nbs ...

نه مرد خوبیه خداروشکر فقط یکمی هاته دست خودش نیست 

ولي ٣ ماه اول ميگن خطر داره!!😕 دكترا چرت پرت ميگن؟،

من بچه سوممه. هیچ کدوم از دکترام این حرفو نزدن. اتفاقا سه ماهه اول که راحت و بی هیچ دردسری میشه رابطه داشت. ماه اخر احتیاط وجود داره.

کسی محدودیت داره که خطر سقط داشته باشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2742
من بچه سوممه. هیچ کدوم از دکترام این حرفو نزدن. اتفاقا سه ماهه اول که راحت و بی هیچ دردسری میشه رابط ...

من ٣ بار دكترمو عوض كردم

مشكلي هم نداشتم 

ولي گفتن ٣ ماه اول رابطه نداشته باش 

البته من بچه اولمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
شما پسرم داری؟؟اینجوری شدی؟؟ اخه ببخشید ولی ما روزی دوبارو راحت داشتیم چون منم پایه بودم ولی الان😭

من دوقلو دختر و پسر حامله بودم

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2740
من دوقلو دختر و پسر حامله بودم

من پایه بودم اون نه🤣

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

اتفاقاً من باردار بودم همش میل رابطه جنسی رو داشتم .... مثلاً اگر دو روز رابطه نداشتم خفه میشدم نمی‌تونستم تحمل کنم 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
دقیقا لعنت به این هورمونا

ولی رابطه زیادیم خیلی بده 

حالا من تو هفته شاید یکبار رابطه داشته باشیم 

ولی من خیلی اذیت میشم 

همش دارم خودمو کنترل میکنم 

این حرفارو جایی نمیتونم بگم 

بغض شده تو گلوم 

جوری که چند شب پیش تو خواب انگار ارضا شدم 

عزیزم اگه مشکل خاصی نداشته باشی ایرادی نداره

خب رابطه برقرار کن حیفه نزار شوهرت بخاطر این چن وقت ازت سرد شه سعی کن میل جنسیتو بالا ببری حیف زحمتات نیس ک انقدشوهرتو تو این همه سال دل بسته به خودت نگه داشتی منم هر چقد فک میکنم میبینم نمیشه ادم ۹ ماه رابطه نداشته باشه واقعا غیر منطقیه 

ولی رابطه زیادیم خیلی بده  حالا من تو هفته شاید یکبار رابطه داشته باشیم  ولی من خیلی اذی ...

دقیقا منم این مدته همش توی خواب این حال بهم دست میده ولی توی بیداری متنفرم

2706